24.02.2015

«Легкий овердрафт» від УкрСиббанку відтепер доступний і новим клієнтам

УкрСиббанк запропонував «Легкий овердрафт» клієнтам середнього та малого бізнесу, які вперше відкрили поточний рахунок у банку, і від дня відкриття рахунку не пройшло трьох місяців. Раніше така послуга була доступною лише діючим клієнтам із терміном обслуговування від трьох місяців.

Відтепер для нового клієнта у перший місяць обслуговування в банку максимальний ліміт «Легкого овердрафту» дорівнюватиме 5000 грн. З часом ця цифра буде змінюватися: впродовж

одного-двох
місяців максимальний ліміт може скласти 10 000 грн, а протягом

другого-третього
місяців — до 50 000 грн.

«Легкий овердрафт» передбачає мінімальний пакет документів і не вимагає застави, а максимальна сума позики може досягати 200 тис. грн, — пояснює Андрій Кашперук, начальник департаменту роздрібних продажів УкрСиббанку BNP Paribas Group. — Головними перевагами такого виду кредиту від УкрСиббанку є оперативне вирішення і метод погодинної оплати. А для підприємств, які раніше не користувалися овердрафтом, банк пропонує оцінити його переваги з мінімальними витратами. Такі клієнти можуть скористатися кредитними коштами під 0,01% річних у перший місяць».

У 2014 році понад 2500 представників середнього та малого бізнесу скористалися пропозицією «Легкий овердрафт» від УкрСиббанку на загальну суму майже 130 млн грн. Це на 66,4% перевищує результат попереднього року, що свідчить про затребуваність такого виду кредитування з боку бізнесу.

Поділитися сторінкою: