04.06.2019

Майже 200 дерев та кущів висадили співробітники UKRSIBBANK у Києві, Дніпрі, Тернополі, Львові, Одесі та Харкові

Цієї весни співробітники UKRSIBBANK BNP Paribas Group висадили майже 200 дерев та кущів поблизу культурних пам’яток, офісних будівель, дитячих санаторіїв, навчальних центрів та закладів, у міських парках та зонах відпочинку у 6-ти містах України: Київ, Дніпро, Тернопіль, Львів, Одеса та Харків.

Сотні співробітників підтримали щорічну благодійну акцію банку «Посади дерево!», що розпочалася наприкінці квітня у Одесі та продовжилася у Києві. Спершу працівники банку садили кущі і дерева на історичній території Андріївської Церкви та поруч одного з офісів банку, потім благодійну ініціативу підхопили у Тернополі. Разом з Фондом «Єднання поколінь» та регіональним центром благодійного міжнародного фонду «Карітас» провели висадку дерев та кущів у тернопільському парку Національного відродження. Завдяки проактивній позиції команди UKRSIBBANK зелені стало більше на території Навчально-реабілітаційного центру «Мрія» у Львові, біля дитячої поліклініки №2 та дитячого садочку №307 у Одесі, зазеленів канадськими кленами центральний парк Харкова.

«Серед розмаїття архетипів давнього світогляду дерево є універсальним символом життя, процвітання та здоров’я. Давня філософська традиція вбачала в цьому символі втілення найвищої мудрості, розглядала його як судини великого космічного тіла, якими течуть життєдайні сили космосу. Якщо розглядати з наукової точки зору, то унікальність ландшафтів, а з ними і важливі культурні пам’ятки зберігаються завдяки покращенню стану кореневої системи. Щороку команда UKRSIBBANK робить свій внесок у протидію змінам клімату», — розповіла Яніна Ольховська, Начальник Служби бренду і комунікацій UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Банк — як частина Групи BNP Paribas, яка своєю діяльністю в усьому світі прагне протидіяти зміні клімату, та як активний учасник локальних спільнот постійно підтримує ідею створення зелених парків. Адже боротьба зі зміною клімату — це найвищий пріоритет для BNP Paribas як глобальної компанії, яка фінансує енергетичний сектор. Банк популяризує серед клієнтів та партнерів відновлювані джерела енергії, енергетичну ефективність, стійку мобільність та переваги «циркулярної» економіки.

Поділитися сторінкою: