23.07.2014

Надійний партнер для СМБ

З початку року УкрСиббанк BNP Paribas Group профінансував кредити на суму понад 85 млн грн на поповнення обігових коштів підприємств середнього та малого бізнесу, що майже на 40% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Кредит під 16,9% річних доступний підприємствам, що знаходяться на комплексному обслуговуванні в УкрСиббанку. При цьому отримати кредит на таких умовах можуть як існуючі, так і нові клієнти.

«Реалії сьогодення змушують обирати банк не тільки для кредиту, а, насамперед, для стабільної щоденної роботи. Крім однієї з найпривабливіших ставок по кредитуванню СМБ, УкрСиббанк пропонує клієнтам перелік послуг і продуктову лінійку, що дозволяє оперативно задовольнити всі потреби бізнесу, — розповів заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін. — У той же час, репутація банку як надійного фінансового партнера та підтримка таких потужних акціонерів, як BNP Paribas Group та ЄБРР, дозволяють УкрСиббанку гарантувати якісний сервіс і абсолютну стабільність. Наше головне завдання — бути надійним довгостроковим фінансовим партнером для клієнта».

Поділитися сторінкою: