11.01.2020

Найбільш відповідальний міжнародний банк ESG Global 2019 — нагорода BNP Paribas

BNP Paribas — основний акціонер UKRSIBBANK — отримав нагороду «Найбільш відповідальний міжнародний банк ESG Global 2019» в номінації «Capital Finance International (CFI)». Ця нагорода визнає прихильність банку перехідному процесу в області енергетики і прискоренню досягнення цілей в області сталого розвитку Організації Об’єднаних Націй.

Як зазначає суддівська колегія CFI у своєму звіті, цей провідний європейський банк, який має міжнародну присутність в 72 країнах, має всі можливості для того, щоб дати поштовх глобальному енергетичному переходу. BNP Paribas має багаторічну історію підтримки енергетики виробників, і реалізована стратегія протидії змінам клімату буде стимулювати стійку трансформацію галузі.

«Банки відіграють життєво важливу роль в подоланні кліматичної кризи і прискоренні сталого розвитку. Сміливі амбіції і створення коаліцій з організаціями — в фінансовому секторі і за його межами — сприяє позитивному впливу. Для нас велика честь, що наші зусилля бути лідером в галузі сталого фінансування визнані CFI», — прокоментував при отриманні нагороди Антуан Сір, BNP Paribas Head of Company Engagement.

Процес нагородження CFI був масштабним, з джерелами для номінацій, включаючи передплатників і читачів, міжурядові організації, подачу заявок і суддівську колегію старших посадових осіб з CFI. Capital Finance International — це британське видання, яке висвітлює питання бізнесу, економіки та фінансів.

Поділитися сторінкою:

| 1.502 сек. | SQL -572 | 32.91MB