23.05.2014

Навіщо платити більше?! Економія 10% на обслуговуванні корпоративного рахунку від УкрСиббанку BNP Paribas Group

Приватні підприємці — власники корпоративних карткових рахунків в УкрСиббанку BNP Paribas Group можуть заощадити 10% вартості обслуговування на ТП «Доступний», вибравши тарифний план зі щорічною оплатою комісії. Встановити опцію щорічної сплати комісії можна звернувшись до будь-якого із понад 500 відділень УкрСиббанку.

Тільки за 4 місяці 2014-го кількість карткових рахунків у рамках тарифного плану «Доступний» збільшилася на 40%. Більше 1 000 нових клієнтів щомісяця обирають для себе даний продукт.

УкрСиббанк націлений на тривалу співпрацю і прагне бути надійним фінансовим партнером. Тут клієнт отримує повний спектр послуг, якісні консультації, а також можливість обирати оптимальний тарифний план. При цьому банк надає додаткові можливості — клієнт самостійно визначає варіант оплати комісії. Так у рамках тарифного плану «Доступний» можна оплатити розрахунково-касове обслуговування на вибір: щомісячно або один раз на рік, отримуючи при цьому знижку 10%.

Тарифний план «Доступний» — вигідне і просте рішення для приватного підприємця, яке дозволяє ефективно контролювати використання коштів, легко здійснювати розрахунки з контрагентами без відвідування офісу банку. Тарифний план включає рахунок для розрахунково-касових операцій і корпоративну карту, яку можна використовувати як для зняття готівки по всій Україні і за кордоном, так і для проведення розрахунків, пов’язаних із бізнес-діяльністю, наприклад, для оплати товарів і послуг у торгових точках та мережі інтернет.

Поділитися сторінкою: