19.12.2013

Нові ордени Почесного легіону: УкрСиббанк Private Banking – лідер ринку за версією тижневика «Інвестгазета»

УкрСиббанк Private Banking став кращим у категорії private banking в рамках UKRAINIAN BANKER AWARDS 2013 за версією авторитетного ділового тижневика «Інвестгазета».

УкрСиббанк Private Banking став кращим у категорії private banking в рамках UKRAINIAN BANKER AWARDS 2013 за версією авторитетного ділового тижневика «Інвестгазета». УкрСиббанк утримує лідерство в рейтингу вже другий рік поспіль, а головною перевагою банку укладачі рейтингу називають широку географію присутності: для клієнтів відкриті двері офісів Групи BNP Paribas в 34 країнах.

«Утримати звання флагмана ринку набагато складніше, ніж його отримати, — зізнається Олексій Александров, заступник голови правління УкрСиббанку, начальник департаменту Private Banking УкрСиббанку BNP Paribas Group. — Адже заслужити довіру в очах клієнта і підтверджувати її впродовж довгих років — це завдання, яке вимагає наполегливої праці та віддачі всієї команди Рrivate Вanking. Зрозуміти, відчути бажання, настрої, вподобання клієнта і розробити найбільш прийнятну стратегію роботи з ним і його капіталом — ось головні складові нашої роботи. Довіра клієнтів та визнання в авторитетних рейтингах підтверджують успішність цієї роботи».

Переможець рейтингу «Інвестгазети» визначався за результатами голосування клієнтів, спираючись на думку представників бізнесу та експертів KPMG, однієї з найбільших консультаційних компаній. Безцінний міжнародний досвід, привнесений Групою BNP Paribas, і застосування кращих світових практик обслуговування великого приватного капіталу стали вирішальними факторами для визначення власників почесних нагород. У 2012 і 2013 роках УкрСиббанк Private Banking був нагороджений титулом «Кращий сервіс Private Banking» в Україні за версією Euromoney. Видання Global Finance у 2010 році також назвало УкрСиббанк кращим банком в Україні. Продовжує список нагорода «Кращий Private Bank в Україні 2013» від журналів The Banker і PWM, які входять до групи авторитетного міжнародного ділового видання Financial Times.

УкрСиббанк працює на ринку персональних банківських послуг вже дев’ять років, незмінно перебуваючи в когорті лідерів. Сьогодні частка ринку УкрСиббанку в сегменті private banking, за оцінками експертів, становить близько 25%. Згідно з даними першого незалежного «Дослідження ринку private banking в Україні», проведеного KPMG і опублікованого в лютому 2012 року, це перше місце серед українських банків, що обслуговують великий приватний капітал.

Поділитися сторінкою: