16.10.2019

Оcнови захисту персональних даних у соціальних мережах

Шановні клієнти, дбайте про конфіденційність ваших даних у соціальних мережах — будьте пильні при додаванні друзів та у персональній переписці.

Оскільки кіберзлочинці почали використовувати у соціальних мережах нову схему з метою проведення шахрайських операцій по платіжних картках, нагадуємо, що UKRSIBBANK BNP Paribas Group пише своїм клієнтам виключно з офіційної сторінки. Жодна людина зі своєї особистої сторінки не може звертатися до вас з питаннями і пропозиціями від імені банку.

Якщо вам в Facebook Messenger надходять повідомлення нібито від імені банку з пропозицією отримати кредит на вигідних умовах, пам’ятайте про захист своїх даних. Насправді мета подібних повідомлень одна — отримати конфіденційні дані клієнтів банків та доступ до банківських рахунків, BankID, Google акаунта, пошти, Viber, облікових записів у соцмережах та месенджерах, фото та відео із подальшою крадіжкою коштів, шантажу або іншими злочинними намірами.

Ні в якому разі не повідомляйте третім особам конфіденційні дані банківських платіжних карт і паролі з

SMS-повідомлень
. Співробітники UKRSIBBANK ніколи не будуть надавати запит на подібні дані у своїх клієнтів.

Якщо у вас виникли будь-які сумніви або запитання щодо проведення транзакцій по вашій платіжній картці, зателефонуйте до StarContact UKRSIBBANK BNP Paribas Group:


  • 0 800 505 800
    (безкоштовно в межах України);
  • 729 (безкоштовно з мобільних);
  • 380 44 590 06 90 (для міжнародних дзвінків).

Поділитися сторінкою:

| 1.096 сек. | SQL -569 | 33.48MB