19.09.2018

Парки – легені нашого міста: співробітники UKRSIBBANK озеленяють вулиці

Майже десяток дерев: верби, барбариси, калину висадили наші колеги у сквері «Самосад», що знаходиться на перехресті столичних вулиць Спаської і Волоської . Цікаво, що це кілька років тому на цьому місці був справжній пустир і кілька активних киян розпочали там створювати сад. UKRSIBBANK як частина Групи BNP Paribas, яка своєю діяльністю в усьому світі прагне протидіяти зміні клімату, та як активний учасник місцевої громади підтримав ідею створити зелений парк.

Активними учасниками висадки дерев стали наші колеги з Корпоративного департаменту — директори центрів та менеджери: Ігор Лохов, Артем Гавришин, Сергій Дерлі, Тетяна Зубкова, Денис Суворов, Тетяна Голенищева, Марина Хоменко, Михайло Ковальов на чолі з Хансом Бруком, заступником голови правління — Начальником Корпоративного департаменту, а також Сергій Ягніч — керівник напрямку інвестиційного бізнесу, Дмитро Цапенко — Заступник Голови Правління — Директор казначейства, Юлія Кадуліна — Заступник Голови Правління — Головний операційний директор та Філіп Дюмель голова правління банку.

Нагадаємо, що боротьба зі зміною клімату — це найвищий пріоритет для BNP Paribas як глобальної компанії, яка фінансує енергетичний сектор. Банк популяризує серед клієнтів та партнерів відновлювані джерела енергії, енергетичну ефективність, стійку мобільність та переваги «циркулярної» економіки. Також Група підтримує вчених та низку важливих досліджень, таких як екосистеми океанічних рифів, мікрофлора Антарктики, важливість лісової флори.

До речі, висадка дерев банком вже стає гарною традицією. Адже раніше у 8 містах України понад 100 наших співробітників вже висадили 300 дерев.

Поділитися сторінкою:

| 1.204 сек. | SQL -569 | 33.49MB