13.06.2019

«Платіжний баланс України»: аналітика експертів UKRSIBBANK

«Платіжний баланс України в квітні зафіксував невеликий дефіцит в розмірі 45 млн доларів США після профіциту в 645 млн доларів США, зафіксованого в попередньому місяці. Поточний рахунок в квітні був практично збалансований. Ми очікуємо, що істотні виплати за державним боргом в травні, а також сезонне закачування газу в сховища будуть надавати додатковий тиск на платіжний баланс», – ключова інформація аналітичного огляду експертів UKRSIBBANK BNP Paribas Group від 5 червня 2019 р. Більше інформації: аналітики та даних читайте за посиланням.

Щотижня наші колеги Групи інвестиційного бізнесу, який очолює Сергій Ягнич – керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, готують «Ukrainian Capital Markets Weekly».

Наш банк постійно надає клієнтам аналіз гривневих інструментів з фіксованою дохідністю й макроекономічної ситуації в Україні. Аналізу піддаються гривневі суверенні, корпоративні й муніципальні облігації. Аналітика також включає в себе макроекономічні прогнози й оцінку впливу політичних та вагомих корпоративних подій в Україні на економіку та ринки облігацій.

Поділитися сторінкою:

| 1.124 сек. | SQL -574 | 33.09MB