22.07.2020

Повторна ідентифікація за допомогою UKRSIB business

Більш ніж 100 000 бізнес-клієнтів UKRSIBBANK BNP Paribas Group оцінили переваги UKRSIB business та можуть без потреби відвідування відділення скористатися процедурою спрощеної ідентифікації у системі інтернет банкінгу.

Завдяки системі UKRSIB business клієнти можуть передавати банку електронні копії документів, в тому числі анкету-опитувальник за допомогою внутрішньої пошти системи. Для проведення повторної ідентифікації менеджер банку надішле запит на вашу адресу. До того ж документи надані банку в UKRSIB business в електронному форматі, не потребують подальшого надання в паперовому вигляді.

«Можливості, які надає UKRSIB business, це новий рівень свободи для наших клієнтів. Адже саме цього прагнуть підприємці і корпоративний бізнес. В епоху цифрової трансформації концентруватися на розвитку своєї справи, бути вільними у виборі пріоритетів, розподілі часу і при цьому впевнено розраховувати на свого надійного фінансового партнера, який забезпечує гнучким інструментами для безперервної діяльності бізнесу у різних умовах та на різній відстані», — зауважив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Нагадуємо, що передача до банку електронних копій документів для проведення повторної ідентифікації, а також анкети-опитувальника за допомогою внутрішньої пошти системи здійснюється тільки за умови, якщо на вашу адресу прийшов запит від менеджера банку.

Для відповіді на запит потрібно здійснити декілька простих дій в UKRSIB business:

  • Знайти у розділі «Листи» запит банку з темою «Повторна ідентифікація» та детально ознайомитися з його вмістом.
  • Заповнити файл «Анкета-опитувальник» та інші шаблони документів, запит на які надійде від банку.
  • Зберегти заповнену анкету-опитувальник у форматі *.pdf.
  • Відправити документи, обравши «Відповісти» на лист з темою «Повторна ідентифікація». Після чого натиснути «Прикріпити файл» і додати документи, що бажаєте надіслати в UKRSIBBANK (заповнену анкету-опитувальник, збережену в форматі pdf, та у разі необхідності електронні копії інших документів).
  • Надіслати відповідь банку, натиснувши «Підписати» на екранній формі листа.

Таким чином документи будуть надані в банк і ваш менеджер повідомить вам результати розгляду документів. Якщо в вас виникли запитання стосовно процесу повторної ідентифікації проконсультуйтесь з вашим менеджером.

Поділитися сторінкою:

| 1.181 сек. | SQL -571 | 32.91MB