19.12.2018

Premium Bankers Club IV – назад у майбутнє!

Вже традиційно у грудні Premium банкіри UKRSIBBANK BNP Paribas Group зібрались разом на Premium Bankers Club IV.

Це була особлива зустріч. По-перше, нас було 500. По-друге, цього року наші спікери, переважна більшість яких, за традицією клубу, є Premium клієнтами банку, ділилися досвідом, давали поради не лише зі сцени у Києві, а й перебуваючи у Лондоні, Марракеші, Парижі, Дубаї, Маямі тощо. По третє, приємно, що цього року серед глядачів у залі були присутні наші преміум клієнти, але цього разу у якості почесних гостей.

Крім того, використовуючи віртуальну «Машину часу», ми змогли згадати витоки Premium banking UKRSIBBANK BNP Paribas Group — як все починалося у 2013 році, повернулися у сьогодення та підбили підсумки 2018 року, перемістились у майбутнє: недалекий 2020 рік та зазирнули у 2030… Але все по черзі.

Відкрив конференцію Костянтин Лежнін, Заступник Голови Правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Він розповів про перспективу середнього класу, про еволюцію банківських послуг та про те, який етап еволюції нас чекає вже до 2020 року.

Андрій Кашперук, Начальник Департаменту Роздрібного бізнесу, розповів про синергію бізнес ліній, підбив підсумки чотирьох років роботи та провів огляд покоління «міленіалів», що будуть мати вплив на бізнес вже у ближчому майбутньому.

Білан Ярослав, керівник Premium banking UKRSIBBANK BNP Paribas Group, розповів про основні шість напрямків роботи Premium у 2018 році, про команду та сьомий напрямок на 2019 рік.

Давід Мардашев, експерт з продажів та маркетингу у сегменті Luxury, прибув до нас майже з літака. Давід поділився своїми думками про місце людини і машини, а ще про емоції, етикет, Ейнштейна та дрібниці, які роблять сервіс незабутнім.

Валерій Чигляєв розказував з Парижу про Александра Дюма, про Всесвіт у кожному з нас, про те, що все у наших руках, а ще про «дерево».

Андрій Клесов, віце-президент MasterCard, розповідав про картки майбутнього, про Fintech та банки, про партнерство та безпеку платежів, про те, що чекає на транзакційний бізнес.

Тарас Копоть, генеральний директор Lagom Int. (Mystery Shopping), член Асоціації Містері Шопінг професіоналів. З новинами конференції Mystery Shopping в Дубаї.

Вадим Грановський, засновник «Coffee in Action», про світ кави, про кіно, науку, Kopi Luwak, емоції, лаванду та ноотропіки.

Ханс Брук, Керівник департаменту Корпоративного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Про перший візит до відділення, каву, повагу до часу, про очікування нерезидентів та про єдину мету Корпоративного бізнесу та Ритейлу — зробити фінансове життя наших клієнтів #успішним, #безпечним і #простим.

Богдан Устименко, менеджер з нефінансової мотивації UKRSIBBANK BNP Paribas Group, розповів про програму #StarRewards, як гарний приклад гейміфікації у бізнесі, а ще про кар’єру та Париж.

Влад Котов, засновник компанії Robo house, про міленіалів, диктаторів, про роботів та майбутнє, що вже настало. До презентації Влада приєднались талановиті представники тих самих «міленіалів» Михайло та Тимофій, які продемонстрували своїх роботів та поділились досвідом, як у 12 років можливо встигати поєднувати школу, заняття музикою, спорт, улюблені книги на захоплення робототехнікою. Та ще й як триматись перед аудиторією 500 чоловік.

Марко Ніколюк, компанія ZeoAlliance та його неймовірна Jammy Guitar. Марко розповів про те, як можливо поєднати мрію, подорожі та Rock-n-roll!!! Дуже надихаюче!

Цього року UKRSIBBANK BNP Paribas Group запустив нову послугу для Premium клієнтів. Це «Premium менеджер online». Це команда з персональних Premium експертів, але для зустрічі з ними не потрібно їхати до відділення. Вони з вами на зв’язку з 8.00 до 20.00 по телефону, чату, email та навіть відеодзвінку. Крім того, більшість операцій вони також можуть проводити дистанційно. У 2019 році ми запланували розширення цього проекту.

Ігор Новіков, голова SingularityU Kyiv. Про раціональне та ірраціональне і про виклики людства!

Інга Андреєва, генeральний директор #Mastercard, та Володимир Римчук, директор по роботі з банками #Mastercard, спочатку оголосили про запуск нового етапу #MastercardChallenge, а потім …

…. запросили на сцену Костянтина Лежніна та Голову Правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group Філіпа Дюмеля для вручення четвертої поспіль нагороди від MasterCard за найкращий Premium banking.

Про попередні нагороди, визнання кращого сервісу для Premium клієнтів, читайте за посиланням.

Франсуа Бенароя, Голова спостережної ради UKRSIBBANK BNP Paribas Group, привітав учасників конференції. Розповів про важливість напрямку Premium для BNP Paribas та про три пріоритети розвитку: якість, розуміння потреб клієнтів та трансформацію.

Філіп Дюмель, Голова правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group, звернувся до учасників не лише з підсумками успішної роботи за останні чотири роки, а й з новим викликом. Команда отримала амбіційні завдання на найближчі роки.

Нагадаємо, у Premium bankers club є свої правила та своя ієрархія. Найвища сходинка у клубі — це рівень Master. Цього року члени клубу привітали 23 нових Майстра.

Увечері на учасників клубу чекало багато цікавих і пізнавальних заходів. Протягом дня кожен учасник, що мав з собою Premium карту Mastercard від UKRSIBBANK BNP Paribas Group, яка зареєстрована в MastercardBilshe, #MastercardBot та #Googlepay мав можливість зіграти в #MastercardКолесо та гарантовано виграти подарунок від #mastercard або взяти участь у майстер класі від Вадима Грановського, або дегустації вина від Goodwine.

Майстер клас від Вадима Грановського.

Секрети сомельє від #GoodWine.

А закінчився цей цікавий та насичений день під музику Івана Наві

До зустрічі на Premium Bankers Club V!!!!

Поділитися сторінкою: