07.04.2014

Прибуток з гарантією: УкрСиббанк пропонує «Надійний статок» з підвищеною ставкою 15% у гривні

Сьогодні, коли серед вкладників популярні короткострокові депозити, УкрСиббанк BNP Paribas Group пропонує тримісячний вклад «Надійний статок» з вигідної ставкою 15% річних у гривні. Такий депозит і надійно захистить кошти, і дозволить отримати підвищений дохід.

Наразі короткострокові депозити дуже популярні на ринку. Тільки за останній місяць депозит під 15% річних оформили понад 8 тис. клієнтів банку. Розуміючи бажання вкладників мати можливість забрати свої кошти якщо не в будь-який момент, то, принаймні, через нетривалий термін, УкрСиббанк запропонував депозит «Надійний статок». Так, розмістивши гроші у перших числах січня, вже у травні клієнти заробили близько 40 гривень на кожній тисячі. Популярність вкладу викликала не тільки підвищена відсоткова ставка, а й репутація УкрСиббанку як частини BNP Paribas Group — однієї з найбільших та найнадійніших фінансових груп у світі. «За повної підтримки BNP Paribas Group УкрСиббанк є ключовим гравцем українського банківського ринку і неодмінно залишиться таким в майбутньому. BNP Paribas не планує йти з України. Ми переконані як у міцності УкрСиббанку, так і в якісному потенціалі його співробітників», — запевнив ще у березні Жан-Поль Сабе, Голова Наглядової Ради УкрСиббанку BNP Paribas Group. Поєднуючи українські традиції та європейську стабільність, УкрСиббанк гарантує якісний сервіс згідно з кращими міжнародними стандартами і повну безпеку кожної довіреної банку гривні.

Для відкриття депозиту необхідно звернутися до будь-якого з понад 500 відділень УкрСиббанку з ІПН та паспортом. Також відкрити депозит можна у системі інтернет-банкінгу Star24, навіть не виходячи з дому.

Поділитися сторінкою:

| 1.127 сек. | SQL -569 | 33.05MB