27.01.2021

Розвиток автокредитування: вигідні пропозиції від UKRSIBBANK

Кризовий 2020 рік став не найкращим часом для авторинку України. Українці масово відмовлялися від купівлі авто, оскільки не знали, чи буде у них робота після скасування карантину. Та й сам ринок не поповнювався новими автомобілями через закриття кордонів. В результаті автокредитування стало не найпопулярнішим банківським продуктом. Однак у 2021 році ситуація, швидше за все, зміниться. Віолетта Дікфідан, керівник центру маркетингу та прямих продажів споживчого кредитування UKRSIBBANK BNP Paribas Group, розповіла виданню Banker.ua про програми автокредитування, які пропонує банк.

Найбільше кредитів, як і в 2020 році, будуть видані на нові авто, оскільки там існує структурований ринок і зрозумілі всі гравці на цьому ринку. Кредитування б/у-авто має величезний потенціал, і в 2021 році банки будуть максимально розвивати цей напрямок. Продажі електрокарів також зростатимуть, оскільки вже багато імпортерів заявили, що завезуть на наш ринок нові електрокари.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group ввів у вересні 2020 року програму кредитування готівкою на придбання автомобілів з пробігом. Ми бачимо позитивну тенденцію в цьому напрямку кредитування, тому постійно вдосконалюємо наш продукт.

Що стосується умов, то все буде залежати від політики НБУ і на скільки буде змінюватися облікова ставка. Зараз кредити готівкою на покупку автомобіля з пробігом доступні тільки для клієнтів UKRSIBBANK, але найближчим часом плануємо змінити цю умову і кредитувати всіх бажаючих, адже ціна і умови дуже привабливі.

На сьогоднішній день досить багато клієнтів цікавляться продуктом, ми бачимо, що попит зростає, тому що кредит можна оформити без застави, обов’язкового страхування КАСКО або страхування життя, з простим пакетом документів і при цьому рішення отримати всього через 30 хвилин після оформлення заявки.
Кредит видається на термін до 60 місяців на суму до 300 000 грн готівкою. Отже, відразу після оформлення договору клієнт може придбати бажане авто.

Клієнт отримує кредит, самостійно вибирає продавця і автомобіль і не чекає процесу оформлення договору застави або перерахування коштів продавцю, що є досить зручною перевагою на відміну від інших програм кредитування.

Сплеску ми не очікуємо, але такі сегменти, як авто з пробігом і електрокари, продовжать своє зростання в 2021 році.

Матеріал опубліковано на сайті banker.ua 27 січня 2021

Поділитися сторінкою: