16.05.2013

Шанувальникам шопінгу присвячується

Запаморочливий успіх нового продукту УкрСиббанку «Шопінг карти»!

Більше 10 000 клієнтів за 3 місяці стали активними користувачами кредитної «Шопінг карти» від УкрСиббанку! Кредитна «Шопінг карта», яка доступна клієнтам УкрСиббанку з кінця січня 2013 року, стала одним з найбільш популярних продуктів споживчого кредитування. Це проста і зручна револьверна кредитка, за допомогою якої можна здійснювати покупки та отримувати готівку в будь-який час, при цьому погашаючи заборгованість раз на місяць.

«Завдяки «Шопінг карті» наші клієнти отримали відмінний інструмент для розрахунків. Вона надає більше свободи при здійсненні покупок. А кількість клієнтів, які вже оцінили всі переваги, тільки підтверджує зручність цієї карти», — коментує начальник департаменту продажів продуктів споживчого кредитування УкрСиббанку BNP Paribas Group Володимир Радін.

Оформити «Шопінг карту» можуть клієнти, які вже встигли зарекомендувати себе як сумлінні позичальники з зразковою кредитної історією. У планах УкрСиббанку надати «Шопінг карту» і новим клієнтам.

Нагадаємо, всі споживчі кредити УкрСиббанку продаються під торговою маркою «Зелений кредит», основне завдання якої відповідальне кредитування по відношенню до клієнта. Такий підхід до клієнта означає, що йому буде запропонована оптимальна схема погашення і необтяжливий щомісячний платіж.

Поділитися сторінкою: