04.08.2021

Що потрібно знати про сталі вимоги банків для отримання інвестицій

Кількість кредитних можливостей і страхових програм для бізнесу з прив’язкою до екологічно-соціальних вимог постійно збільшується. Особливо, це пов’язано з появою та наслідками пандемії Covid-19. Однак кількість компаній, які розуміють, що саме вимагають фінансові установи, насправді, дуже низька. Тож через низьку обізнаність, отримати доступ до вигідних фінансових та страхових продуктів доволі складно.

Про перехід банківського та страхового сектору до ESG-підходу оцінки даних та ЄС Таксономію говорили на онлайн-зустрічі зустрічі «Сталі вимоги банків до отримання інвестицій» в рамках Ukrainian Agribusiness Sustainability Webinar Series, спільної ініціативи Нідерландського банку розвитку, FMO та першого міжнародного об’єднання практиків сталості, Асоціації експертів зі сталого розвитку. Про досвід України розповіла Яніна Ольховська, директор з питань комунікацій, КСВ та залучення UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Основна мета UKRSIBBANK BNP Paribas Group – стати лідером у сфері сталого фінансування. Працюючи разом з нашими партнерами та клієнтами, ми сприяємо більш екологічній та інклюзивній економіці, ми робимо стале фінансування основою нашого довгострокового партнерства. UKRSIBBANK як частина глобальної міжнародної групи використовує критерії ESG, які включені до наших 10 галузевих політик. Одна з них пов’язана з аграрним сектором, який є одним із ключових секторів світової економіки. Однак без належного управління розвиток цього сектору може мати багато шкідливих наслідків для місцевих громад, екосистем та кліматичних змін. У той же час, об’єднавши наші сили, ми зможемо зменшити негативний вплив сільського господарства на навколишнє середовище, і в той же час зберегти можливість прогодувати зростаюче населення. Ми також вимогливі і до себе. Наприклад, у нашій повсякденній діяльності ми прагнемо бути «зеленою» компанією і не використовуємо одноразовий пластик, у нас є амбітний план, як зменшити власні викиди вуглецю, і підтримуємо багато проєктів, які позитивно впливають на суспільство та навколишнє середовище, що впроваджуються глобальною організацією, зокрема ООН, а також створюємо власні програми, які забезпечують рішення для наших клієнтів. Все це веде нас до більш стійкого майбутнього.

Щодня ми ставимо підхід клієнта та ESG у центрі прийняття рішень та знаходимо індивідуальне рішення. Ми раді бачити, як такі рішення дійсно працюють, змінюють наше майбутнє та відкривають нові можливості для сталого розвитку.

Під час роботи з нашими клієнтами ми використовуємо критерії оцінки, які включають загальні питання управління навколишнім середовищем, безпеку та відстеження ланцюгу виробництва харчових продуктів, охорону здоров’я та безпеку, умови праці та права людини. І ми використовуємо додаткові критерії для оцінки сільськогосподарської діяльності, а також для тваринництва, птахофабрик, компаній, що виробляють насіння, та торговців фізичною сільськогосподарською продукцією. Ми цінуємо індивідуальний підхід з нашими клієнтами, тому під кожний проєкт ми маємо менеджера з клієнтських відносин, який керує всім процесом.

Опубліковано 2 серпня 2021 року на mind.ua

Поділитися сторінкою: