17.10.2016

Спеціальна пропозиція від мережі кондитерських «Волконський» для держателів карток MasterCard® від UKRSIBBANK

Розраховуйтеся картками MasterCard® від UKRSIBBANK1 у мережі пекарень «Волконський» на суму від 250 грн та отримуйте подарункові скретч-картки2, що надають шанс виграти гарантовані подарунки або родинну поїздку до Disneyland® Paris, де у вас буде чудова нагода зустріти улюблених мультперсонажів.

Умови акції:

Сплатіть рахунок карткою MasterCard® від UKRSIBBANK у мережі пекарень «Волконський» на суму понад 250 грн та отримайте спеціальну скретч-картку. Зітріть захисне покриття та дізнайтеся, який подарунок отримаєте саме Ви: безкоштовні напої, знижки на наступне відвідування закладу, кондитерські вироби, грошові сертифікати або шанс вирушити у родинну поїздку до Disneyland Paris.

Акція триває з 05.10.2016 до 15.12.2016.

1 — В акції беруть участь картки Standart MasterCard®, Debit MasterCard®, Gold MasterCard®, Platinum MasterCard®, World Elite MasterCard®.
2 — Подарунковий фонд акції: безкоштовний напій, знижка 5% на наступну покупку, знижка 50% на кондитерський виріб, подарунковий сертифікат на 1000 грн, подарунковий сертифікат на 2 000 грн, родинна подорож до Disneyland Paris. Подарунковий сертифікат вважається активованим після стирання захисного покриття та має бути зареєстрований адміністратором закладу.
Детальні умови акції та перелік пекарень кафе-кондитерських на сайті www.mastercard.ua

Поділитися сторінкою: