25.09.2013

Справа за малим: 16,9% річних у гривні для клієнтів середнього та малого бізнесу

УкрСиббанк BNP Paribas Group пропонує кредити середньому та малому бізнесу під 16,9% річних у гривні на поповнення обігових коштів, фінансування поточної діяльності компанії, купівлю обладнання, транспорту, нерухомості.

«З початку року банк суттєво знизив процентну ставку за кредитами для середнього та малого бізнесу — більш ніж на 7%. Ми розуміємо, що саме даний сектор бізнесу створює багато робочих місць, стимулює розвиток економіки країни і потребує додаткового фінансування, — розповів заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін. — Створюючи сприятливі умови для розвитку бізнесу, ми зміцнюємо економіку країни».

Кредит 16,9% доступний малим та середнім підприємствам, які працюють з банком — у них є поточний рахунок з обігом та зарплатний проект. Також позичальником може стати і новий клієнт. При цьому він не зобов’язаний переходити на обслуговування в УкрСиббанк. Але виконання цих умов забезпечить йому мінімальну вартість кредиту. «Якщо новий клієнт хоче у нас обслуговуватись, ми можемо видати йому кредит за мінімальною вартістю і дати відстрочку до 3 місяців на переведення зарплатного проекту та надходжень на поточний рахунок в УкрСиббанк», — доповнив Костянтин Лежнін.

Поділитися сторінкою:

| 1.202 сек. | SQL -578 | 33.05MB