02.06.2014

Справа за малим: УкрСиббанк збільшив частку нових клієнтів СМБ на 20%

УкрСиббанк BNP Paribas Group збільшив частку нових клієнтів середнього та малого бізнесу більш ніж на 20% у порівнянні з минулим роком. Для підтримки лояльності клієнтів банк зберіг цінові умови за кредитними програмами на комерційні цілі на «докризовому» рівні — від 16,9% річних у гривні.

Оформити кредит під 16,9% річних у гривні, 9,5% в євро та 8,5% дол. США, строком до 10 років у рамках Генеральної угоди можуть юридичні особи та приватні підприємці, в яких є в УкрСиббанку поточний рахунок з обігом та зарплатний проект. Також позичальником може стати і новий клієнт. При цьому він не зобов’язаний переходити на обслуговування до УкрСиббанку, але виконання цих умов забезпечить йому мінімальну вартість кредиту.

Забезпеченням кредиту виступають доручення засновників компанії або ліквідні активи: нерухомість, автотранспорт, обладнання, товари в обігу та ін. Кредит УкрСиббанку дозволяє покрити більшість потреб клієнтів у фінансуванні діяльності, придбання комерційної нерухомості, автотранспорту, спецтехніки, обладнання і т.д. Спільно з експертом банку позичальник може обрати найзручнішу для нього форму кредитування.

«Сьогодні клієнти бажають обслуговуватись в надійному, міжнародному, універсальному банку. І ми, розуміючи це, намагаємось бути максимально відкритими для клієнтів. А маючи за спиною таких акціонерів як BNP Paribas (84,99%) і ЄБРР (15%) ми можемо гарантувати нашим клієнтам якісний сервіс та повну стабільність. Індикатором довіри до нашого банку став зріст з початку року на 15% обертів та залишків за рахунками клієнтів середнього та малого бізнесу», — розповів заступник Голови Правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Поділитися сторінкою: