05.12.2014

Святкові знижки на ОККО з MasterCard®!

Лише 3 простих кроки для учісті в акції:

 1. Оплатіть карткою MasterCard® або Maestro® більше 20 літрів пального1 в мережі фірмових АЗК «ОККО».
 2. Покажіть свою картку FISHKA під час розрахунку на касі.
 3. Отримайте акційний чек, який дає право на знижку 70 коп./літр на наступну заправку!

Умови отримання знижки:

 • Акційний чек містить унікальний штрих-код, який дає можливість отримати знижку на будь-яку кількість пального до 80 л (окрім газу та метану), придбану одним чеком.
 • Для отримання знижки під час розрахунку за пальне пред’явіть акційний чек і свою картку FISHKA.
 • Отримати знижку на пальне може тільки зареєстрований учасник програми FISHKA. Миттєво зареєструвати картку FISHKA можна на сайті myfishka.com
 • Якщо під час розрахунку за пальне Ви пред’явили акційний чек на знижку, а Ваша картка FISHKA незареєстрована, знижка не надається та акційний чек стає недійсним, але Вам буде автоматично надруковано новий акційний чек на знижку, яким Ви зможете скористатися після реєстрації картки FISHKA.
 • Якщо при отриманні знижки Ви заправили понад 20 л пального, Вам знову видається акційний чек на знижку, якою можна скористатися під час наступного придбання пального.
 • На одну заправку можна використати один акційний чек. Знижки за різними акційними чеками не сумуються між собою, але сумуються з іншими чинними знижками по інших акціях.
 • Знижка надається одразу за умови заправки до повного бака, в іншому випадку нарахована сума знижки переноситься на наступну покупку того самого виду пального.
 • У випадку коли акційний чек надрукувати неможливо через технічні причини, знижка буде нарахована автоматично на картку FISHKA на наступну заправку, але не раніше початку наступної доби.

Акційний чек можна використати одноразово до 31.01.2015 р.

Акція діє з 18 листопада 2014 року по 20 січня 2015 року.

1 Окрім газу та метану. Акція проводиться в мережі діючих заправних комплексів «ОККО» по всій території України (за винятком АР Крим). Офіційні умови акції можна дізнатися на сайтах www.okko.ua, www.myfishka.com та за телефонами гарячої лінії FISHKA:

0 800 505 118
, або ОККО:

0 800 501 101
(дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні, з мобільних — згідно з тарифом оператора мобільного зв’язку).

Поділитися сторінкою: