30.05.2013

Три кроки назустріч середньому і малому бізнесу

УкрСиббанк BNP Paribas Group пропонує новим клієнтам середнього та малого бізнесу скористатися унікальною пропозицією на ринку банківських продуктів: цілих три місяці безкоштовного розрахунково-касового обслуговування!

Незмінно ставлячи передусім інтереси своїх клієнтів і віддаючи один з основних пріоритетів саме представникам сегменту середнього та малого бізнесу, УкрСиббанк вкотре відновлює акцію з безкоштовного тримісячного розрахунково-касового обслуговування, яку клієнти вже встигли високо оцінити.

Клієнти, які відкриють поточний рахунок на умовах тарифного плану «Економ» або «Підприємець» в період дії акції (з 08.04.2013 по 08.07.2013), отримають в подарунок три місяці абсолютно безкоштовного розрахунково-касового обслуговування.

Ці три подарункових місяці від банку без щомісячної плати за послуги неодмінно стануть приємним доповненням до високоякісних продуктів і унікальним рішенням, запропонованим УкрСиббанком спеціально для середнього та малого бізнесу. Це допоможе клієнтам з легкістю почати свою власну справу або успішно відновити припинену діяльність.

Крім того, кожен новий клієнт СМБ може розраховувати на використання трьох послуг у системі інтернет-банкінгу StarAccess без будь-яких оплат і комісій: підключення до сервісу, користування системою StarAccess, а також переказ коштів в межах банку між власними рахунками і на рахунки партнерів банку.

Відкриваючи рахунки на умовах акції, клієнт купує не тільки набір першокласних банківських послуг на акційних умовах, а й отримує надійного партнера в особі банку зі світовим ім’ям, якому довіряють свій бізнес і свої заощадження мільйони людей по всьому світу.

Три місяці безкоштовного обслуговування — це наші три кроки назустріч середньому і малому бізнесу.

Поділитися сторінкою: