16.11.2021

У рамках благодійної акції «Срібна монетка» триває збір коштів для дітей із синдромом Дауна

Близько 157 тис. гривень завдяки готівковим переказам та прямим донатам у відділеннях UKRSIBBANK BNP Paribas Group по всій Україні – такий підсумок двох місяців збору коштів у рамках акції «Срібна монетка», яка проводиться UKRSIBBANK BNP Paribas Group у співпраці зі Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром».

Дванадцятий рік поспіль UKRSIBBANK BNP Paribas Group разом із партнерами та клієнтами банку підтримує таким чином соціальні проєкти з навчання, розвитку та інклюзії дітей із синдромом Дауна. Цьогорічна ініціатива під назвою «Ми всі особливі» має на меті профінансувати три найкращі регіональні проєкти соціального та навчального напрямків. Підтримати її можна включно до 15 грудня 2021 року, здійснивши безготівковий перерахунок коштів ВБО «Даун Синдром» за допомогою QR-коду або ж безпосередньо завітавши в одне з 238 відділень банку, де знаходяться спеціальні соціальні бокси для готівкових донатів.

За статистикою, в Україні щороку народжується 300-400 дітей із синдромом Дауна. Додаткова 47-ма хромосома гальмує їхній фізичний та розумовий розвиток. До прикладу, більшість з них починають сидіти лише у 8-9 місяців, ходити у 2 роки, а говорити не раніше 4-5 років. Окрім того, у цих дітей частіше зустрічаються вади серця, онкологія, порушення зору та слуху, слабкий імунітет. Втім, їм можна допомогти, своєчасно надавши комплексну терапію. Заняття за спеціальними методиками дозволяють вирівняти комунікаційні та розумові здібності та зміцнити фізичне та психологічне здоров’я особливих діток.

«В країнах Європи люди зі синдромом Дауна стають повноправними членами суспільства: працевлаштовуються, одружуються, соціалізуються. Саме такого майбутнього прагнемо для них і в Україні. Реалізуючи «Срібну монетку» підтримуємо права цих дітей на розвиток, освіту, та рівні можливості, прописані в Конвенції ООН та закладені в Цілях сталого розвитку», — розповідає Яніна Ольховська, директор з питань комунікацій, корпоративної соціальної відповідальності та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Торік кошти зібрані в рамках «Срібної монетки» були спрямовані на реалізацію трьох соціальних проєктів, серед яких, зокрема, – «Йога 21» у Полтаві. До цієї ініціативи було залучено 17 дітей із трисомією 21, більшість із яких разом із батьками відвідали усі 40 занять курсу. Відомо, що діти зі синдромом Дауна мають слабкі м’язи та проблеми з координацією рухів. Завдяки силовим та балансовим асанам вдалося підвищити тонус м’язів, укріпити організм в цілому, а практика дихальних вправ допомогла розслабитися та сприяла концентрації уваги. Присутність батьків на уроці допомогла діткам відчути себе впевненіше, а контакт із іншими дітьми у спортивному центрі сприяв соціалізації.

«Попри те, що результати далеко не однакові, кожен із учасників продемонстрував прогрес, відчув фізичні та психологічні переваги занять йогою. Це, безумовно, позитивно вплине на інші сфери їхнього життя, наприклад, допоможе в навчанні або ж спілкуванні», — вважає тренер із йоги.

Проєкт також допоміг привернути увагу громадськості до проблеми та подолати певні стереотипи в ставленні до людей з синдромом Дауна.

Нагадаємо, що кожен охочий може підтримати позитивну ініціативу «Срібної монетки» в один клік через офіційний сайт ВБО «Даун Синдром» або ж перерахувати кошти на користь ВБО «Даун Синдром» на рахунок IBAN: UA833510050000026004265663403 в АТ«УКРСИББАНК», ЄДРПОУ 26437941. Крім того, в UKRSIBBANK можна замовити платіжну картку «Срібна монетка».

Поділитися сторінкою:

| 1.148 сек. | SQL -569 | 33.51MB