24.05.2013

У Сумах відкрилося центральне відділення УкрСиббанку нового формату

24 травня 2013 року в Сумах на проспекті Шевченка, 28 після реконструкції відкрилося центральне відділення УкрСиббанку нового формату. Банк покращує торговельну мережу, поєднуючи провідні технології, сучасний дизайн та високу якість обслуговування.

«УкрСиббанк активно розвивається і одне з найяскравіших тому підтверджень — оновлення наших відділень у різних регіонах країни. Суми — це

9-те
місто України, де клієнти зможуть вже зараз оцінити переваги відділень нового формату. Якість обслуговування клієнтів для нас найбільший пріоритет. Ми хочемо надавати клієнтам сервіс на рівні європейських відділень. УкрСиббанк постійно інвестує в торговельну мережу, щоб пропонувати клієнтам бездоганне обслуговування. Тому, оновлюючи відділення, ми не просто робимо ремонт. Ми міняємо підхід до роботи з клієнтами, удосконалюємо сервіс і культуру обслуговування. Наша мета — стати основним банком для клієнтів, щоб, відвідавши наше відділення, вони змогли оперативно здійснити всі необхідні операції і отримати професійні відповіді на всі свої питання», — говорить начальник Департаменту роздрібних продажів УкрСиббанку BNP Paribas Group Андрій Кашперук.

Нове відділення організоване таким чином, щоб клієнти максимально ефективно могли використовувати свій час. У відділенні передбачені зони для юридичних і фізичних осіб: зони для зустрічей, очікування, консультацій, кімната для переговорів, окрема каса для клієнтів з великими сумами, а також зона банкоматів StarExpress, доступна 24 години на добу 7 днів на тиждень. За допомогою багатофункціонального банкомату можна самостійно здійснювати фінансові операції: знімати гроші, поповнювати картковий або мобільний рахунок, підключитися до StarSMS, переводити гроші з картки на картку, здійснювати платежі на користь підприємств, погашати кредит, поповнювати депозит. Фінансові консультанти відділення навчать просто і швидко користуватися інтернет-банкінгом Star24, дадуть відповіді на всі питання. Загалом це нова концепція банківського сервісу для людей, які цінують свій час, комфорт і віддають перевагу сучасним технологіям.

Варто відзначити, що УкрСиббанк утримує в Сумському регіоні лідерські позиції:

3-е
місце за розміром кредитного портфеля і

6-е
місце за розміром депозитного портфеля фізичних осіб. У Сумській області банку довіряють близько 45 тис. індивідуальних клієнтів і близько 2500 великих компаній і приватних підприємств. До послуг клієнтів в регіоні працює 10 відділень, а для цілодобового доступу клієнтів до грошей встановлено близько 40 банкоматів.

Поділитися сторінкою:

| 1.382 сек. | SQL -578 | 33.06MB