17.08.2020

UKRSIB business: безліч задач — одне рішення

UKRSIBBANK BNP Paribas Group анонсує для клієнтів середнього та малого бізнесу можливість без необхідності фактичного відкриття карткового рахунку в банку здійснювати перекази «За мить».

Здійснювати спискові виплати фізичним особам готівкою можна вже зараз, і цієї осені з’явиться можливість робити це без необхідності фактичного відкриття карткового рахунку в UKRSIBBANK завдяки сервісу дистанційного обслуговування UKRSIB business.

Система грошових переказів «За мить» — це зручна можливість виплачувати готівку співробітникам, сезонним працівникам чи агентам компанії в будь-якому відділенні UKRSIBBANK без необхідності фактичного відкриття карткового рахунку в банку. Перекази виплачуються фізичним особам в національній валюті. Ця послуга буде також актуальною організаціям, які здійснюють виплати членам кредитних спілок, виплати страхового відшкодування, тощо.

Таким чином, компанії отримують можливість економити час та фінансові витрати за операціями з готівкою, а також забезпечити захист і конфіденційність інформації, здійснюючи операції в UKRSIB business. Ми прагнемо зробити фінансове життя своїх клієнтів успішним, безпечним і простим!

Поділитися сторінкою: