29.10.2021

UKRSIB business — безпечний спосіб віддаленого банківського сервісу: оновлення інтернет системи

UKRSIBBANK BNP Paribas Group обслуговує 170 000 бізнес-клієнтів та надає їм можливість завдяки систему електронного банкінгу UKRSIB business з легкістю інтегрувати свій бізнес у цифровий світ.

UKRSIB business – це платформа для приватних підприємців, компаній, корпоративних клієнтів. Вона відповідає стандартам сучасного світу та потребам наших клієнтів, збільшуючи рухливість та безперервність їхнього бізнесу у різних умовах сьогодення. Саме тому банк постійно покращує функціонал системи онлайн банкінгу для бізнес клієнтів середнього та малого бізнесу і тепер їм доступні такі оновлення:

  • Спрощено процес підтвердження електронних операцій – відтепер алгоритм оплати стає простішим завдяки автоматичному переходу користувача на наступний екран при введенні ОТР паролю
  • Спрощено процес для здійснення IBAN платежів- відтепер при введенні коректного номеру рахунку автоматично завантажуються у розділі «Рахунки і Виписки» на сторінці «Рахунки» ЄДРПОУ та ІПН
  • Покращили дизайн та відображення стартових сторінок в системі UKRSIB business

UKRSIBBANK BNP Paribas Group розвиває цифрові рішення для компаній клієнтів, яких обслуговує, постійно вивчаючи їхні потреби, щоб вдосконалювати функціонал електронного банкінгу UKRSIB business.

Слідкуйте за нашими новинами, щоб першими дізнаватись про всі оновлення і використовувати їх у організації бізнес-процесів!

Поділитися сторінкою: