11.09.2019

UKRSIB online святкує два роки з дня запуску

За 2 роки з дня запуску більш ніж 1 млн клієнтів UKRSIBBANK BNP Paribas Group стали користувачами оновленої онлайн платформи інтернет банкінгу UKRSIB online.

З цієї нагоди UKRSIBBANK надає можливість своїм клієнтам здійснювати

11.09.2019 до 21:00
грошові перекази в UKRSIB online з картки UKRSIBBANK на картку будь-якого банку України в гривнях безкоштовно.

«Ми вдячні усім своїм клієнтам за плідну взаємодію та активний зворотній зв’язок, адже ми врахували потреби кожного і це дозволило збільшити спектр можливостей UKRSIB online — зазначив Костянтин Лежнін, заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Інтернет-банкінг покликаний спрощувати фінансові процеси і відповідати потребам сучасного бізнесу, стимулюючи його гармонійну інтеграцію в сучасний цифровий світ».

Користувачі UKRSIB online оцінили зручність та безліч переваг інтернет банкінгу, що допомагають завжди діяти оперативно, бути на зв’язку та заощаджувати час. За допомогою мобільного додатку UKRSIB online можна поповнювати мобільний телефон, перераховувати кошти на карти будь-яких банків, оформити кредит, депозит, замовити карту, здійснювати регулярні платежі, купити валюту онлайн та дізнатися свій номер IBAN.

Для початку роботи в UKRSIB online достатньо лише зареєструватися на сторінці нового інтернет-банкінгу чи у мобільному додатку для iOS та Android. Користуватися сервісом буде зручно як з комп’ютера, так і зі смартфона чи планшета. Ми прагнемо зробити фінансове життя наших клієнтів успішним, безпечним і простим!

Поділитися сторінкою: