12.04.2018

UKRSIBBANK BNP Paribas Group і Radar Tech запустили набір в POPCORP accelerator

UKRSIBBANK BNP Paribas Group і Radar Tech запустили програму розвитку стартапів POPCORP accelerator. Проект сфокусується не тільки на потребах банку, але і охопить всі напрямки діяльності та технологій фінансової структури. Прийом заявок триватиме до 24 червня 2018 року включно на сайті Radar Tech.

Програма POPCORP accelerator націлена на пошук, розвиток та інтеграцію стартапів в банківській сфері. З усіх поданих на конкурс заявок журі проекту вибере 10 учасників, які пройдуть 3-місячний курс навчання у експертів фінансової, бізнес- і стартап-галузі. Найбільш сильні команди з опрацьованими рішеннями зможуть перевірити гіпотези на базі UKRSIBBANK BNP Paribas Group, отримають доступ до тестового API з деперсоналізованими даними клієнтів банку, експертну і менторську підтримку від провідних фахівців банку, навчаться орієнтуватися в корпоративній структурі і будувати успішні бізнес відносини з великими клієнтами. До команди менторів проекту приєднаються експерти BNP Paribas з Парижа, а у резидентів акселератора буде можливість відвідати одну з країн присутності банківської групи та вивчити досвід співпраці стартапів і корпорації.

Фіналісти програми POPCORP accelerator також отримають можливість комерційного запуску в партнерстві з UKRSIBBANK BNP Paribas Group, а в разі, якщо рішення буде цікаво BNP Paribas — то і з іншими банками групи.

Костянтин Лежнин, Заступник голови правління і керівник роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group: «В минулому році наш банк став партнером «Битви стартапів» і відкрив для себе можливості взаємодії та підтримки молодих підприємців. В цьому році ми вирішили піти далі: почавши партнерство з Radar Tech, ми сфокусуємось на пошуку реальних бізнес-рішень, які допоможуть модернізувати банківську систему, поліпшити внутрішні процеси, автоматизувати і спростити алгоритми роботи банку, посилити онлайн-безпеку. Ми сподіваємося, що в результаті зможемо стартувати комерційне співробітництво, як мінімум, з однією із команд акселератора».

При відборі пріоритет буде у стартапів, які працюють в 5-ти наступних напрямках:

  • Продукти та сервіси (нові рішення для платіжних карт, кредитів, безготівкових розрахунків).
  • Діджиталізація (Діджитал-трансформація каналів і послуг).
  • Банк зсередини (нові рішення для роботи з даними, мінімізації шахрайства та вивчення клієнта).
  • Банк як місце роботи (створення комфортних умов роботи).
  • За рамками традиційного банкінгу (будь-які інші рішення, які можливо застосувати в роботі фінансової структури).

Максим Бахматов, Голова правління Radar Tech: «Акселератор з UKRSIBBANK BNP Paribas Group — вже третій напрямок програм Radar Tech: ми працюємо з телеком-рішеннями, розвиваємо агротехнології і тепер стартуємо проект для fintech. При цьому програма POPCORP accelerator буде абсолютно унікальною для нашого ринку. Вперше український корпоративний акселератор дасть учасникам потенційну можливість вийти на міжнародний рівень, представити рішення для лідируючого банку Європи і отримати експертизу європейських менторів».

З усіх отриманих заявок журі POPCORP accelerator вибере 30 півфіналістів, які пройдуть програму преакселераціі — тиждень навчального інтенсиву з основ технологічного бізнесу. За підсумками цього етапу будуть відібрані 10 резидентів акселератора, які пройдуть динамічну, адаптовану під особливості банківської сфери, навчальну програму від

30+
вітчизняних і міжнародних експертів.

Нагадаємо, що UKRSIBBANK BNP Paribas Group не вперше проводить подібні заходи. Минулого року ми запустили масштабний проект «Час відростити ріг» — всеукраїнську серію битв стартапів, організовану для українських IT та фінтехкомпаній.

Цього разу, фокусуючись на потребах клієнтів, ми шукаємо не тільки класичні fintech-стартапи, а й плануємо охопити всі напрямки діяльності і технологій банку як масштабної корпорації.

Подати заявку на участь в POPCORP accelerator можна до 24 червня 2018 року включно на сайті Radar Tech.

Поділитися сторінкою: