10.06.2014

УкрСиббанк BNP Paribas Group профінансував 38,2 млн грн кредитів під заставу депозиту

За останні три місяці УкрСиббанк BNP Paribas Group профінансував 38,2 млн грн кредитів під заставу депозиту для представників середнього та малого бізнесу.

Кошти на фінансування поточної діяльності компанії, купівлю сировини, нерухомості, автотранспорту або обладнання для підприємства, а також рефінансування поточної заборгованості за кредитами можна отримати за ставкою від 16,9% річних у гривні під заставу депозиту в іноземній валюті.

Максимальна сума кредиту — до 95% суми депозиту. Забезпеченням по кредиту може виступати депозит як самого позичальника, так і третьої особи, наприклад, директора підприємства. Термін кредитування на 35 календарних днів менше терміну дії депозитного договору.

«Кредитування під заставу депозиту дуже вигідне для представників середнього та малого бізнесу. Якщо власник підприємства бере кредит під заставу свого депозиту, він отримує відсотки за своїм вкладом і додаткове фінансування для підприємства. Відзначимо, що процентна ставка для даного виду кредитування на сьогодні є найпривабливішою на ринку України», — розповів Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group.

Поділитися сторінкою: