07.06.2022

UKRSIBBANK частково відновлює кредитування клієнтів СМБ

З травня 2022 року UKRSIBBANK BNP Paribas Group частково відновив кредитування клієнтів СМБ під заставу депозиту та документарні операції. Цим рішенням банк створив додаткові можливості для функціонування бізнесу та підтримки економіки.

Кредити під заставу майнових прав по депозиту
Кредити та кредитні лінії надаються терміном до 12 місяців у гривні. Втім, заставою можуть бути депозити як в гривні, так і в євро і доларах США. Пропозиція включає нові кредити, а також ті, які діють в рамках існуючих кредитних договорів для клієнтів з усіх областей, окрім Одеси та Одеської області, Миколаєва та Миколаївської області, Херсону та Херсонської області, Запоріжжя та Запорізької області, Донецька та Донецької області, Луганська та Луганської області, Харкова та Харківської області, Кривого рогу та Криворізького району Дніпропетровської області, Сум та Сумської області, Чернігова та Чернігівської області та зон бойових дій.

Документарні операції
Клієнти можуть оформити нову операцію, або замінити попередню, що включає всі документарні операції під заставу грошових коштів на рахунку покриття, гарантії банку та під заставу депозитних коштів терміном до 12 місяців у гривні, євро та доларах США. Документарні операції надаються по всій території України, крім Одеси та Одеської області, Миколаєва та Миколаївської області, Херсону та Херсонської області, Запоріжжя та Запорізької області, Донецька та Донецької області, Луганська та Луганської області, Харкова та Харківської області, Кривого рогу та Криворізького району Дніпропетровської області, Сум та Сумської області, Чернігова та Чернігівської області та зон бойових дій.

З приводу додаткових питань звертайтесь до персонального менеджера або за номером інформаційної лінії UKRSIBBANK – 729.

Поділитися сторінкою: