13.01.2015

УкрСиббанк допоможе клієнтам отримати компенсацію податку на прибуток

Клієнти УкрСиббанку BNP Paribas Group, які оформили іпотечний кредит, можуть отримати від податкових органів компенсацію податку на прибуток, сплачений у 2014 році. Мінімальною умовою для отримання податкової знижки є реєстрація у квартирі, яку було придбано у кредит минулого року, а також офіційний прибуток.

Для отримання детальної консультації, переліку необхідних документів і довідки про сплачені за 2014 рік відсотки клієнти можуть звернутися до фінансового консультанта у своєму відділенні УкрСиббанку. При собі необхідно мати кредитний договір і договір іпотеки.

«Відповідно до Податкового кодексу України позичальники за іпотечним кредитом можуть скористатися правом на податкову знижку. Це означає, що наші клієнти можуть отримати від податкових органів компенсацію податку на прибуток за 2014 рік, — розповів заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group з питань роздрібного бізнесу Костянтин Лежнін. — УкрСиббанк як надійний фінансовий партнер допоможе зібрати усі необхідні документи, а співробітники наших відділень готові дати практичні поради зі здійснення виплат».

Також у січні УкрСиббанк пропонує акційний курс для погашення валютних кредитів: 15 грн за долар, 15,5 грн за швейцарський франк, 19 грн за євро. Від початку місяця цією програмою скористалися вже кілька тисяч позичальників УкрСиббанку.

Поділитися сторінкою: