01.03.2015

УкрСиббанк — на вершині рейтингів найкращих банків країни

В останній тиждень зими УкрСиббанк BNP Paribas Group було названо серед числа найкращих банків України за результатами одразу трьох незалежних рейтингів.

Так, за версією провідного фінансового інтернет-порталу «Мінфін» УкрСиббанк BNP Paribas Group увійшов до трійки найбільш стійких банків країни. До рейтингу стійкості увійшли банки перших трьох груп за класифікацією НБУ, а також невеликі фінансові установи з портфелями роздрібних депозитів від 1 млрд гривень. Експерти інвестиційних компаній «Dragon Capital» та «ICU», рейтингового агентства «Експерт-Рейтинг» та «Українського кредитно-рейтингового агентства», а також аналітичної групи «Da Vinci AG» аналізували стресостійкість, лояльність вкладників, якість активів, ліквідність, можливість зовнішньої підтримки, приріст депозитів, платіжну репутацію та інші фактори.

Ознайомитися з повною версією рейтингу можна на сайті порталу «Мінфін».

Одне з провідних фінансових видань країни «Деньги» також опубліковало свій рейтинг надійності великих і найбільших банків, за результатами якого УкрСиббанк посів 6-е місце.

Рейтинг «роздрібних банків, з якими не страшно», опублікував і журнал «Фокус», помістивши УкрСиббанк на 5-у сходинку підсумкової таблиці. У рейтингу брали участь фінустанови з портфелем депозитів фізичних осіб від 1 млрд гривень. До фінального переліку увійшли 20 банків, які набрали найбільше балів за двома основними критеріями: стабільність та зручність.

Крім того, «Фокус» порівняв надійність банків з-поміж топ-двадцятки з привабливістю їхніх продуктів та виокремив лідерів у чотирьох ключових сегментах банківських послуг для роздрібного клієнта. Незважаючи на скрутне економічне становище в державі, найкращі банки продовжують піклуватися про добробут українців і впроваджувати нові технології в свою роботу, зазначає видання.

Так, УкрСиббанк увійшов до топ-п’ятірки банків зі зручності платіжних карт, кредитування і надійності депозитів.

Нагадуємо, що УкрСиббанк має найвищий рейтинг надійності материнської групи серед усіх банків, представлених в Україні, а також утримує статус найбільш надійного банку в країні за підсумками «Рейтингу надійності банківських депозитів» від агентства «Стандарт-Рейтинг». Крім того, банк було названо лідером у кредитуванні середнього та малого бізнесу за версією журналу «Банкір», а також №1 в Україні за індексом готовності клієнтів рекомендувати банк.

Поділитися сторінкою:

| 1.244 сек. | SQL -570 | 32.9MB