26.06.2020

UKRSIBBАNK назвали найкращим роботодавцем. Як у банку надихають і залучають співробітників?

UKRSIBBANK BNP Paribas Group та ще п’ять банків: АТ «ОТП БАНК», АТ «ТАСКОМБАНК», ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК», АТ «Райффайзен банк Аваль» та АТ «ПРАВЕКС БАНК» приєдналися до платформи ЛІГА.Money — унікального, безоплатного для споживачів онлайн-сервісу, який дозволяє порівнювати кредитні пропозиції від українських банків.

Вебсайт money.liga.net також надаватиме споживачам незалежні поради для прийняття зважених фінансових рішень. Цю онлайн-платформу урочисто запустять у червні 2020 року медіахолдинг Ligamedia, Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» та банки-партнери.

«Ми вітаємо банки, які вже приєдналися до ЛІГА.Money або перебувають у процесі приєднання. Це крок до відкритості у споживчому кредитуванні, — наголосив Роберт Бонд, керівник Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору». — Готовність цих банків розкривати споживачам повну інформацію про загальну вартість кредиту в простому для розуміння інструменті порівняння є прогресивним вчинком. Їхнє приєднання є свідченням серйозних змін у кредитуванні населення України банками та їхньому ставленні до клієнтів».

ЛІГА.Money надаватиме споживачам точну, надійну та зрозумілу інформацію для порівняння різних кредитних продуктів від банків, а саме кредитів на особисті цілі, на авто, на житло та кредитних карток. Інформацію про кредити завантажуватимуть на платформу самі банки відповідно до узгодженої методології. Українські споживачі вперше зможуть по-справжньому порівнювати та вибирати найвигідніші кредити на основі реальної річної процентної ставки — ключового показника вартості кредиту.

«Кредитометр ЛІГА.Money дозволить споживачам економити час, гроші та нерви, порівнюючи кредитні пропозиції банків в режимі онлайн, без необхідності відвідувати відділення банків, що є дуже доречним в часи COVID-19, — зазначив Дмитро Бондаренко, CEO Ligamedia. — Ще важливішим є те, що користувачі ЛІГА.Money можуть бути впевненими в корисності кредитометра для них: пропозиції, які вони бачать, є реальними, а досить глибока і справедлива методологія порівняння була розроблена Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору».

Про USAID

USAID є однією з провідних установ світу у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року. З додатковою інформацією про діяльність USAID можна ознайомитися на вебсайті www.usaid.gov/ukraine або на сторінці facebook.com/USAIDUkraine.

Про Проект USAID «Трансформація фінансового сектору»

Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» підтримує реформування фінансового сектору в Україні та надає технічну допомогу за такими напрямами: споживче кредитування; реформування законодавчої та нормативної бази; розширення доступу до фінансів у небанківському фінансовому секторі; розширення застосування електронних фінансів; а також сприяння залученню населення до фінансових ринків та захисту прав споживачів фінансових послуг. З додатковою інформацією про Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» та його діяльність можна ознайомитися на сторінках www.fst-ua.info та facebook.com/FSTProject.

Про Лігамедіа

Ligamedia — незалежний медіахолдинг України, який є невід’ємною частиною Групи Компаній “ЛІГА”. Сьогодні він об’єднує комплекс інформаційно-комунікаційних та рекламних проектів. Ключовим проектом є портал ЛІГА.net, який займає лідерські позиції серед української інтернет-аудиторії, є одним з топових новинних сайтів в Україні та найкращим серед ділових онлайн-засобів масової інформації. За результатами досліджень Інституту масової інформації, ЛІГА.net є незмінним лідером з дотримання журналістських стандартів серед найбільших українських інтернет-видань. З порталом Вебінари по віддаленій роботі, консультації психолога, гаряча лінія для співробітників. Щоб команді було комфортно під час карантину, UKRSIBBANK BNP Paribas Group вніс багато змін у робочі процеси. Так банк підтвердив звання кращого роботодавця Європи в складі групи BNP Paribas за версією Top Employers Institute.

У PR-матеріалі начальник департаменту менеджменту персоналу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Наталя Галунко розповіла MC.today, які умови банк пропонує своїм співробітникам і що довелося змінити, щоб команда залишилася вмотивованою на карантині.

Як ми перевели співробітників на віддалену роботу

Під час карантину банки як частина критичної галузі економіки продовжували працювати. UKRSIBBANK інвестував у інструменти дистанційного обслуговування клієнтів, щоб надати їм максимум онлайн-сервісів і максимально зменшити контакти між людьми у відділеннях. Клієнти банку могли віддалено спілкуватися з персональним менеджером у додатку UKRSIB online, проводити операції, продовжувати термін дії карт і так далі.

Паралельно банк став переводити співробітників на віддалену роботу. «Під час попереднього стратегічного планування ми визначили ключові навички, які хочемо розвивати у команди: знання у сфері цифрових технологій і гнучкого управління. З початком карантину це допомогло нам швидко перебудуватися, не дивлячись на невеликий досвід в організації віддаленої роботи», — підкреслює начальник департаменту менеджменту персоналу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Наталя Галунко.

HR-команда організувала вебінари і стала консультувати колег по віддаленій роботі в командах. HR-менеджери вчили проводити онлайн-сесії, адміністрували воркшопи та дистанційні робочі зборів.

Гаряча лінія та консультації психолога

У перші ж дні карантину в UKRSIBBANK відкрили гарячу лінію для співробітників. Людей консультували з різних питань: яким буде графік роботи, як налаштувати віддалений доступ, отримати маски і дезінфектори, як ходять спеціальні маршрутні рейси для співробітників тощо. Одночасно запустили канал в Telegram, де регулярно ділимось важливими новинами. На нього вже підписалися понад 3 тис співробітників.
У якийсь момент менеджери, які працювали на гарячій лінії, зрозуміли, що багато звернень не мають відношення до роботи, а пов’язані зі стресом. «Люди просто хотіли висловитися і бути почутими», — каже Наталя. В результаті для співробітників організували окрему лінію, де їх консультував професійний психолог.

Як топ-менеджмент підтримує командний дух

В UKRSIBBANK щотижня проводять трансляції на YouTube-каналі банку, під час яких топ-менеджмент відповідає на питання команди в прямому ефірі. Керівники розповідають, як банк реагує на кризу і що буде з ним в подальшому.
Матеріал опубліковано на сайті MC.today 19 червня 2020.

«Ми рекомендуємо лінійним керівникам частіше розмовляти з людьми і пояснювати, як на них особисто можуть вплинути майбутні зміни», підкреслює Наталя Галунко. За її словами, саме відкритість керівників і готовність ділитися інформацією допомогли співробітникам UKRSIBBANK залишатися залученими і мотивованими.
«Ми розуміємо, що карантин — це явище тимчасове і банку потрібно повернутися до звичайного ритму. Вже зараз ми консультуємо менеджерів, розуміючи, що як раніше вже не буде. Люди прийдуть на робочі місця з іншими очікуваннями, яких раніше не було. І це наш новий виклик», — каже Наталя.

Про статус Top Employer

У 2020 році UKRSIBBАNK став кращим роботодавцем в Україні та Європі у складі групи BNP Paribas за версією Top Employer (Інституту кращих роботодавців). Інститут займається сертифікацією великих світових компаній: оцінює умови праці та можливості для професійного розвитку, які компанії надають співробітникам.
У групі BNP Paribas, частиною якої є UKRSIBBANK, такий же статус отримали банки з Бельгії, Франції, Німеччини, Італії, Люксембургу, Польщі та Туреччини. UKRSIBBANK — єдиний роботодавець у фінансовому секторі України, який пройшов сертифікацію TOP Employer. Такий статус є лише у шести міжнародних компаній в країні.

«Наші топ-менеджери постійно взаємодіють з людьми: залучають і розвивають таланти, підвищують залученість співробітників, — розповідає Наталя Галунко. — Я вважаю це одним з ключових критеріїв успіху нашого банку».ознайомитися на вебсайті www.liga.net та на сторінці facebook.com/liga.net.

Поділитися сторінкою: