26.11.2021

UKRSIBBANK оновив КСВ-політики, які регулюють взаємодію з чутливими секторами економіки

В кінці жовтня UKRSIBBANK BNP Paribas Group оновив секторальні політики в сфері корпоративної соціальної відповідальності, які регулюють взаємодію Групи BNP Paribas у всіх країнах присутності із такими чутливими секторами економіки: пальмова олія, деревна маса, тютюнова промисловість, ядерна енергія, сільське господарство, гірничодобувна промисловість, виробництво електроенергії на вугіллі, а також опублікував нову політику щодо захисту океану. Загалом банк реалізує 10 секторальних політик, які регулюють фінансову та інвестиційну діяльність банку, спрямовані на сталий розвиток бізнесу та підкреслюють прагнення позитивного впливу на суспільство та довкілля.

Зокрема, через погіршення ситуації з вирубкою світових лісів та для запобігання зміні клімату BNP Paribas посилив свою КСВ політику щодо сільського господарства. Відтепер документ також регулює вимоги до клієнтів, бізнес яких пов’язаний із виробництвом сої та яловичини в Амазонії та регіоні Серрадо у Бразилії. Оскільки така діяльність є одним з показників можливого прискорення вирубки локального лісу, важливого для нашої планети. Крім того, група визначила критерії утримання бройлерів та кур у клітках, що є важливою складовою у поводженні з тваринами. Банк закликає своїх клієнтів розглядати проєкти, які включають інфраструктуру безкліткового утримання для бройлерів та кур до 2025 р., та впроваджувати Мінімальні Стандарти Відповідальності згідно Ініціативи FARMS.

Також, починаючи з 2011 року BNP Paribas послідовно посилює критерії фінансування діяльності, пов’язаної з вугіллям, особливо для виробництва електроенергії з використанням вугілля. Минулого року Група BNP Paribas заявила, що прискорює строки припинення обслуговування компаній, що використовують вугілля. Відповідно до цього BNP Paribas посилив свої зобов’язання щодо відмови від термічного вугілля до 2030 року в країнах Європейського Союзу та Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) та до 2040 року в усьому світі. UKRSIBBANK як частина Групи не надаватиме жодних фінансових продуктів чи послуг проектам, пов’язаним із видобутком термічного вугілля. Відповідно до цього, у КВС політиці гірничодобувної промисловості додані критерії для підприємств, що займаються видобуванням термічного вугілля. Згідно до оновленої політики виробництва електроенергії на вугіллі UKRSIBBANK як частина BNP Paribas не прийматиме на обслуговування нових клієнтів, які отримують понад 25% своїх доходів від виробництва електроенергії на вугіллі (раніше цей показник становив 50%). Також компанія партнер банку повинна мати стратегію зі скорочення вироблення вугільної енергії у своєму складі відповідно до відстежуваного плану та графіку. Оцінка стратегії щодо виходу з вугільної енергетики стане частиною процесу глобального моніторингу, що буде проводитись BNP Paribas на постійній основі.

Усі секторальні політики є у вільному доступі на сайті банку.

UKRSIBBANK як частина групи BNP Paribas активно інтегрує в бізнес-модель цілі сталого розвитку ООН та повсякчас підкреслює важливість соціальних та екологічних аспектів на всіх етапах операційних рішень.

«Фінансуючи та обслуговуючи великі й малі компанії, підприємців, клієнтів, UKRSIBBANK щодня сприяє розвитку економіки України. Як партнер, ми сприяємо своїм клієнтам у реалізації проєктів, які формують та змінюють їхнє життя, та водночас дотримуємося інвестиційної політики відповідального соціального та екологічного фінансування, етичності бізнесу, підтримуємо різноманітність та інклюзію, перехід на чисту енергію, зменшення вуглецевого сліду. Так ми дбаємо про майбутнє нашого суспільства та захищаємо довкілля нашої планети», – розповіла Яніна Ольховська, директор з питань комунікації, КСВ та залучення UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Поділитися сторінкою:

| 1.142 сек. | SQL -569 | 33.06MB