23.07.2014

УкрСиббанк оновив систему інтернет-банкінгу Star24!

УкрСиббанк вкотре в цьому році готовий порадувати своїх клієнтів оновленням системи інтернет-банкінгу Star24, надаючи більше можливостей в повсякденному банківському обслуговуванні.

УкрСиббанк вкотре в цьому році готовий порадувати своїх клієнтів оновленням системи інтернет-банкінгу Star24, надаючи більше можливостей в повсякденному банківському обслуговуванні. Позитивні зміни, що відбулися в Star24:

  • з’явився новий корисний сервіс — отримання грошових переказів «За Мить» на рахунок клієнта. Усе, що потрібно знати для отримання переказу — його номер та сума. На основі цих параметрів Star24 автоматично знайде Ваш переказ, виконає всі необхідні перевірки та зарахує його на вказаний рахунок.
  • також внесено деякі зміни в інтерфейс системи, що зробили користування Star24 легшим та більш інтуїтивно зрозумілим.

Представлене оновлення є одним з запланованих Банком на 2014 рік. При цьому, нагадаємо, кілька тижнів тому клієнти Банку отримали можливість самостійно в Star24 змінювати ліміти на розрахунки платіжними картками (в тому числі в Інтернеті).

Наразі вже заплановане оновлення в найближчі декілька тижнів, що порадує, перш за все, користувачів смартфонів під управлінням Android та iOS.

Дізнайтеся більше про Star24 на відповідній сторінці.

Підключитись до Star24 може держатель будь-якої картки УкрСиббанку. Плата за підключення та абонплата за користування відсутні, а тарифи на виконання платежів нижчі від аналогічних в касі Банку. Підключитись можна в будь-якому банкоматі УкрСиббанку, скориставшись меню «Сервіси» – «Підключення до Star24».

Поділитися сторінкою:

| 1.245 сек. | SQL -569 | 33.02MB