04.01.2022

UKRSIBBANK отримав сертифікат Payment Card Industry Data Security Standard

UKRSIBBANK BNP Paribas Group успішно пройшов аудит та отримав сертифікат на відповідність стандарту PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard).

Сертифікат PCI DSS – сукупність вимог щодо забезпечення безпеки даних про власників платіжних карт, які зберігаються, передаються та обробляються в інформаційній інфраструктурі банку. Це підтвердження репутації UKRSIBBANK та зусиль банку по захисту та збереженню даних клієнтів і їх довіри, адже сертифікат PCI DSS – це сучасні методи захисту, а також запорука стабільності та успішної репутації банку.

Протягом багатьох років UKRSIBBANK щороку проходить різні атестації та аудиторські перевірки, 2021 рік не став виключенням. Отримання сертифікату PCI DSS після завершення незалежного зовнішнього аудиту є доказом рівня зрілості реалізованих заходів захисту інформації в одному з основних сервісів взаємодії банку з клієнтами – системі інтернет-банкінгу UKRSIB online та карткових продуктів на відповідність вимогам міжнародних платіжних систем VISA та Masterсard.

Такий результат є наслідком багаторічної наполегливої праці, злагодженої командної роботи багатьох підрозділів банку включаючи ІТ, бізнес підрозділів та Служби інформаційної безпеки.

Для клієнтів банку – це додаткове забезпечення належного рівня безпеки карткових даних та свідчення пріоритетності безпеки.

Поділитися сторінкою:

| 1.246 сек. | SQL -579 | 32.9MB