09.07.2020

UKRSIBBANK отримав сертифікат стандарту PCI DSS

UKRSIBBANK BNP Paribas Group пройшов міжнародний аудит безпеки за стандартом PCI DSS і отримав відповідний сертифікат.

Сертифікат Payment Card Industry Data Security Standard — сукупність вимог щодо забезпечення безпеки даних про власників платіжних карт, які зберігаються, передаються та обробляються в інформаційній інфраструктурі банку, що більш важливо — це підтвердження зусиль UKRSIBBANK по захисту та збереженню даних клієнтів та їх довіри.

«UKRSIBBANK вже більше 5 років відповідає вимогам міжнародних платіжних систем за стандартом PCI DSS. Згідно з опитуванням, близько 77% клієнтів звертається до сертифікованих постачальників послуг, — зауважив Максим Ященко, начальник Служби інформаційної безпеки UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Сертифікат PCI DSS — це сучасні методи захисту і запорука стабільності та репутації банку. Адже впродовж багатьох років UKRSIBBANK щорічно проходить різного роду атестації та аудиторські перевірки і 2019 рік не виключення. Банк успішно пройшов аудит та отримав сертифікат безпеки даних індустрії платіжних карт».

Такий результат є наслідком багаторічної наполегливої праці, злагодженої командної роботи багатьох підрозділів банку, включаючи ІТ, бізнес підрозділів та Служби інформаційної безпеки.

Чому для нас це важливо?

Отримання сертифікату PCI DSS, після завершення незалежного зовнішнього аудиту, є доказом рівня застосованих заходів захисту інформації в одному з основних сервісів взаємодії банку з клієнтами — системи інтернет-банкінгу UKRSIB online та карткових продуктів на відповідність вимогам міжнародним платіжним системам VISA та Masterсard.

Для клієнтів UKRSIBBANK BNP Paribas Group це додаткове підтвердження серйозних зусиль для забезпечення належного рівня безпеки карткових даних та свідчення пріоритетності цих завдань для керівництва банку.

Більш детальна інформація про сертифікат.

Поділитися сторінкою: