24.01.2022

UKRSIBBANK отримав Top Employer 2022 – сертифікат кращого роботодавця в Україні та Європі

Третій рік поспіль UKRSIBBANK BNP Paribas Group отримує сертифікацію Top Employers Institute як найкращий роботодавець в Україні та Європі.
UKRSIBBANK – єдиний банк в Україні, який отримав сертифікацію найкращого роботодавця. Загалом цього року лише шість міжнародних компаній, які працюють в Україні, отримали статут Top Employer. Відзнаку Top Employer 2022 також отримали й інші банки групи BNP Paribas, до складу якої входить UKRSIBBANK. Зокрема, це банки Групи у Бельгії, Франції, Італії, Люксембурзі, Польщі, Туреччині, Іспанії та Україні. Для BNP Paribas це дев’ята сертифікація Top Employer (2014-2022 рр).

«Сертифікат ТОР Employer свідчить, що наші практики роботи з людьми і зрілість HR-процесів відповідають найкращим європейським стандартам. Щороку до периметру оцінки додаються нові процеси, які відображають світові тренди в управлінні персоналом, і це стимулює нас розвивати краще місце для роботи в UKRSIBBANK. Більше того, участь у сертифікації дозволяє дізнатися більше про світові інновації та ініціативи у культурі бренду роботодавця, а відповідно й посилювати нашу стратегію роботодавця, створювати відмінні умови роботи для нашої команди та можливості професійного розвитку для кожного співробітника», – розповідає Наталя Галунко, HR-директор UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Міжнародна сертифікація TOP Employer започаткована у 1991 році і передбачає єдину методологію для оцінки роботодавців у всьому світі. Наразі сертифікацію пройшли 1867 організацій в 123 країнах світу. Сукупно в цих організаціях працює 8 млн осіб. Сертифікація проходила за 20-ма ключовими напрямками: стратегія управління талантами, планування людських ресурсів, програма адаптації нових працівників, навчання та розвиток, повага до різноманіття та інклюзія тощо, і включала понад 600 показників.

Загальний середній показник UKRSIBBANK склав 89,98% (89,05% у минулому році), а BNP Paribas – 90,58% * (89% у минулому році).

«Отримання сертифікату ТОР Employer ще раз свідчить, що люди – одна з головних цінностей UKRSIBBANK. Статус Top Employer 2021 в Європі та Україні є для нас додатковим підтвердженням, що ми розвиваємось у правильному напрямку. Це мотивує продовжувати якісно реалізовувати нашу HR стратегію, – продовжує Наталя Галунко. – Висока оцінка це також результат великої професійної роботи HR команди банку. Минулого року ми продовжували приділяти велику увагу особистісному та професійному розвитку працівників, впровадили програму інклюзивності та зосередилися на безпеці працівників».

Поділитися сторінкою: