07.12.2021

UKRSIBBANK отримав відзнаку Business hero Європейської Бізнес Асоціації

UKRSIBBANK BNP Paribas Group отримав відзнаку Business Hero Європейської Бізнес Асоціації за сталий розвиток та внесок у сферу корпоративно-соціальної відповідальності як складової бізнесу.

Ключовими показниками для отримання відзнаки стали наявність у банку:

«Наш світ стикається з серйозними викликами, і КСВ – це важливий стратегічний напрямок, якому з кожним днем відповідальний бізнес приділяє все більше уваги і часу. Однозначно, добре працювати тут і зараз вже недостатньо. Необхідно постійно заглядати у майбутнє і мислити стратегічно, – зазначає Яніна Ольховська, директор з питань комунікацій, КСВ та залучення UKRSIBBANK BNP Paribas Group. – Я переконана, що сучасний бізнес відіграє важливу роль у суспільстві і наше завдання – створювати позитивний влив від щоденної операційної діяльності. Для цього ми діємо відповідно до КСВ політик, які координують нашу взаємодію з такими чутливими секторами економіки як тютюнова, виробництво теплоенергії з вугля, ядерна енергетика тощо; запроваджуємо системи відповідального кредитування, інвестуємо у проєкти енергоефективності, дбаємо про довкілля, підтримуємо важливі соціальні проєкти громади та розвиваємо власні, такі як «Жінки в бізнесі».

Нагадаємо, що у жовтні 2021 року UKRSIBBANK BNP Paribas Group став членом Глобального договору ООН. Банк підтвердив дотримання Десяти принципів Глобального договору у сфері захисту прав людини, трудових відносин, охорони довкілля та боротьби з корупцією.

«Бізнес-спільнота – це потужний рушій змін, яка своїм прикладом надихає нас ставати кращою версією себе та разом розвиватись. Все частіше ми в спільноті спостерігаємо, що успішні компанії демонструють своє піклування про громаду, природу, беруть участь у соціальних проєктах і прагнуть зменшити шкідливий вплив на довкілля. Бізнес стає більш відповідальним, власне, тому ми і запустили нагороду Business Herо, аби відзначити сильну КСВ-складову компаній», – зазначила Анна Дерев’янко, виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації.

Поділитися сторінкою:

| 1.111 сек. | SQL -569 | 32.89MB