30.11.2016

UKRSIBBANK — партнер Битви Стартапів у Черкасах

24.11.2016 за ініціативи Черкаського регіонального управління UKRSIBBANK як парнера місцевого IT-кластеру та за підтримки Startup. Network, в Черкасах вперше відбулася Битва Стартапів.

Свої бізнес-ідеї презентували 10 стартапів. Переможцем став інвестиційний проект Kidslox (IT компанії eKreative) — система батьківського контролю — обмежує доступ дітей до небажаних сайтів і час користування інтернетом. Проект презентував британець Фред Фокс (Fred Fox).

За результатами онлайн-голосування серед гостей, найкращим став проект Talent Matcher (IT компанії AOG) — український портал IT-рекрутингу, який дозволяє шукати і підбирати необхідних кандидатів в кілька кліків.

Захід відвідало більше 150 осіб, всі відзначили високий рівень презентованих проектів та організації заходу.

«Один із стратегічних напрямків розвитку роздрібного бізнесу UKRSIBBANK — залучення та надання високоякісного банківського сервісу IT компаніям. На нашу думку, банк має створювати для клієнта додаткову цінність та вигідно вирізнятися на ринку серед конкурентів не тільки тарифами, але й рівнем експертизи та активною участю в відповідних IT заходах. Саме тому ми вирішили провести спільно з нашими партнерами цей захід, який, на наше переконання, був цікавим та корисним, як топ-менеджменту черкаських IT компаній, так і численним представникам IT-спільноти Черкас. Ми впевнені, що це буде сприяти більш тісній співпраці ІT-спільноти Черкас та UKRSIBBANK», — зазначає Володимир Середа, начальник Черкаського регіонального управління UKRSIBBANK.

Більше про Битву Стартапів можна дізнатися за посиланням.

Поділитися сторінкою:

| 1.153 сек. | SQL -570 | 33.04MB