30.11.2016

UKRSIBBANK — партнер Битви Стартапів у Черкасах

24 листопада за ініціативи Черкаського регіонального управління UKRSIBBANK як парнера місцевого IT-кластеру та за підтримки Startup. Network, в Черкасах вперше відбулася Битва Стартапів. Захід проходив в два етапи — дискусійна панель для

топ-менеджменту
черкаських IT компаній та конкурсні презентації стартапів в IT галузі.

У дискусії під час підприємницького блоку

65-ї
Битви Стартапів взяли участь експерти з Києва та Черкас. Вони обговорили останні тенденції розвитку

IT-ринку
в Україні та за її межами, венчурного інвестування в

IT-стартапи
, поділилися секретами успішного розвитку стартапів (маркетинг, роль та специфіка HR, пошук інвесторів тощо).

Свої

бізнес-ідеї
презентували 10 стартапів. Лідером за кількістю отриманих голосів від експертів та переможцем став інвестиційний проект IT компанії eKreative під назвою Kidslox. Kidslox — це система батьківського контролю для IOS, Android і Kindle Fire пристроїв. Проект вирішує питання обмеження доступу дітей до небажаних сайтів і автоматично обмежує час користування інтернетом. Проект презентував британець Фред Фокс (Fred Fox), який останні 6 років присвятив себе запуску та розвитку IT проектів у Черкасах.

За результатами

онлайн-голосування
серед гостей Битви Стартапів, найкращим став проект IT компанії AOG під назвою Talent Matcher — український портал

IT-рекрутингу
, який дозволяє шукати і підбирати необхідних кандидатів в кілька кліків, переглядати інформацію та відгуки про кандидатів від інших рекрутерів тощо.

Інвестиційний проект Kidslox візьме участь у весняному Фіналі Битви Стартапів поза конкурсом, де, на переконання експертів, у нього є досить великі шанси на перемогу.

Битва Стартапів викликала великий інтерес серед IT спільноти Черкас, захід відвідало більше 150 осіб. Слід відзначити, що всі запрошені експерти відзначили високий рівень презентованих проектів та організації заходу.

«Один із стратегічних напрямків розвитку роздрібного бізнесу UKRSIBBANK — залучення та надання високоякісного банківського сервісу IT компаніям. На нашу думку, банк має створювати для клієнта додаткову цінність та вигідно вирізнятися на ринку серед конкурентів не тільки тарифами, але й рівнем експертизи та активною участю в відповідних IT заходах. Саме тому ми вирішили провести спільно з нашими партнерами цей захід, який, на наше переконання, був цікавим та корисним, як

топ-менеджменту
черкаських IT компаній, так і численним представникам

IT-спільноти
Черкас. Ми впевнені, що це буде сприяти більш тісній співпраці

ІT-спільноти
Черкас та UKRSIBBANK»
, — зазначає Володимир Середа, начальник Черкаського регіонального управління UKRSIBBANK.

Більше про Битву Стартапів можна дізнатися за посиланням.

Поділитися сторінкою:

| 1.442 сек. | SQL -570 | 33.06MB