15.11.2016

UKRSIBBANK — партнер позитивних змін на практичних семінарах BRANDFATHER

Прагнете дізнатись як створюються і розвиваються бренди?

UKRSIBBANK — партнер позитивних змін на практичних семінарах BRANDFATHER1.

Це — авторський курс Андрія Федоріва для власників бізнесу, стартаперів та маркетологів про те, як створювати і розвивати бренди. Цілий день інтенсиву про те, як перейти від хаосу до системи, закохати людей в свій бренд і уникнути помилок, що можуть зашкодити навіть найсильнішим компаніям.

Андрій Федорів — гуру маркетингу та засновник найуспішнішого брендингового агентства в Україні Fedoriv. Разом зі своєю командою розробив і перезапустив сотні брендів, серед яких Хортиця, Нова Пошта, Ощадбанк, Київський зоопарк.

Курс BRANDFATHER1 проходить у 4-х містах України. З повним аншлагом (понад 700 учасників) подія вже відбулась у Києві 11 листопада, а 15 листопада проходить у Дніпрі.

У вас є можливість відвідати BRANDFATHER:

  • 17 листопада в Харкові
  • 23 листопада в Одесі.

Реєстрація учасників на сайті brandfather.fedoriv.com

Для учасників семінару UKRSIBBANK підготував унікальну партнерську пропозицію.

Як бізнес-клієнт, ви можете «протестувати» співпрацю з нашим банком: для учасників BRANDFATHER1 ми передбачили безкоштовне відкриття рахунків, їх безкоштовне2 обслуговування протягом 4-х місяців та 50% знижки на зарахування заробітної плати при оформленні зарплатно-карткового проекту.

1 — «Тато Бренду»
2 — під безкоштовним обслуговуванням мається на увазі вартість комісії «Щомісячне обслуговування рахунку» в розмірі 1 грн на місяць.

Поділитися сторінкою: