17.04.2019

UKRSIBBANK – партнер SUP DAY FORUM 2019

UKRSIBBANK BNP Paribas Group став партнером SUP DAY FORUM 2019 — найбільшого в Україні ділового форуму, організованого Спілкою Українських Підприємців (СУП) для підприємців, що проходиме 18 квітня 2019 року.

«Building bridges — партнерство замість конкуренції» — саме такою буде тема цьогорічного форуму, що з нетерпінням очікують найактивніші підприємці країни. UKRSIBBANK BNP Paribas Group як фінансовий партнер заходу запрошує бізнес спільноту обмінятися досвідом, бізнес-лідери та трендсеттери поділяться прикладними інструментами для досягнення бізнес-цілей.

Одним з основних учасників дискусії «Довіра — найцінніша валюта в бізнесі» стане заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

«Ми прагнемо передбачати потреби наших клієнтів, спрогнозувати розвиток їх бізнесу в реаліях, які пропонує нам цифрове майбутнє. Турбота, відкритий діалог, постійний зворотний зв’язок і надійна фінансова підтримка — це основа успішних довірливих відносин, як в житті, так і в бізнесі», — зазначив Костянтин Лежнин.

Поділитися сторінкою: