01.06.2017

UKRSIBBANK підписав декларацію добропорядності та комплаенсу

У травні UKRSIBBANK BNP Paribas Group підписав декларацію про створення Всеукраїнської мережі добропорядності та комплаенсу. Нова ініціатива для бізнесу, який прагне працювати прозоро, представлена Радою бізнес-омбудсмена України за підтримки Європейського банку реконструкції і розвитку — одного з основних акціонерів UKRSIBBANK та Організації економічного співробітництва і розвитку.

Основна мета мережі — етичне і відповідальне ведення бізнесу, формування культури ділової добропорядності згідно з кращими світовими практиками, протидія корупції.

Всього декларацію підписали 46 українських і міжнародних компаній. При цьому, приєднатися до мережі може будь-яка компанія незалежно від розміру та сфери діяльності. Ключовий фактор — це готовність дотримуватися високих стандартів добропорядності ведення бізнесу.

Щоденна діяльність UKRSIBBANK ґрунтується на бездоганному виконанні законодавства України, принципів і стандартів міжнародної групи BNP Paribas — основного акціонера банку. Для нас важливі усі аспекти ведення бізнесу: фінансування економіки відповідно до етичних принципів, відповідальний і ефективний розвиток персоналу, участь у вирішенні соціальних проблем, розвиток освіти і культури, охорона навколишнього середовища тощо.

Поділитися сторінкою: