14.04.2021

UKRSIBBANK підтримав кінопрограму фестивалю «Французька весна в Україні – 2021»

UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримав сімнадцятий фестиваль «Французька весна в Україні» та кінопрограму, до якої увійшли володарі премій «Сезар», «Супутник», лауреати Канського кінофестивалю та Європейської кіноакадемії.

«Французька весна в Україні» – щорічний фестиваль, який відбудеться завдяки спільній роботі Посольства Франції в Україні, Французького інституту в Україні та мережі закладів «Альянс Франсез». Ексклюзивним партнером кіно та інновацій став UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group вже 15 років віддано підтримує дивовижне свято французької культури в Україні – «Французька весна», що безумовно є головною культурною подією весни і найочікуванішим дійством для клієнтів банку, які поділяють захоплення кіномистецтвом і чекають саме на кіночастину фестивалю. Цього року кінопрограма фестивалю поділена на два блоки: допрем’єрні покази новинок французького кінематографа та ретроспективу стрічок, створених жінками. Всі фільми демонструватимуться мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Допрем’єрні покази об’єднають глядачів з усієї України, надавши можливість побачити найновіші французькі фільми. У добірці – 5 стрічок: картина «Він і вона», мелодрама «Чоловік і жінка: Найкращі роки», біографічна історична драма «Генерал де Голль», комедія «Школа хороших дружин», фантастична мелодрама «Останнє життя Сімона». Всі 5 стрічок безкоштовно демонструватимуться з 23 квітня до 2 травня онлайн на сайті printempsfrcinema.com.ua.

«Вона створює кіно» – ретроспективна програма найкращих фільмів останніх років, знятих французькими режисерками. Покази проходитимуть у Києві в кінотеатрі «Жовтень» з 14 травня 2021. Також з 20 травня демонструватимуть добірку у кінотеатрах Харкова, Одеси та Львова. Після кінотеатральних показів стрічки будуть доступні для кіноклубних показів по всій країні.

Зазначимо, що у ролі партнеру фестивалю UKRSIBBANK BNP Paribas Group виступає продовж 15 років і підтримує Французьку весну, відтоді як BNP Paribas – один з найбільших європейських банків з французьким корінням став головним акціонером UKRSIBBANK.

Крім того, BNP Paribas підтримує культові кінотеатри та реставрує старовинні стрічки і водночас сприяє розвитку інновацій, зокрема, віртуальної реальності у кіно. Банк є партнером низки провідних європейських кінофестивалів: у Довілі, Каннах, церемонія Сезар, фестиваль братів Люм’єрів тощо.

Поділитися сторінкою: