04.06.2020

UKRSIBBANK підтримав «Жіночий клуб» Європейської Бізнес Асоціації

UKRSIBBANK BNP Paribas Group як партнер «Жіночого клубу» Європейської Бізнес Асоціації запрошує своїх клієнтів — жінок, які прагнуть розвитку та нових ідей, на серію онлайн зустрічей «Відповідальне лідерство», що проходитимуть у червні та липні

«Жіночий Клуб» — це платформа для амбітних жінок, які працюють в компаніях членах Асоціації. На зустрічах клубу учасниці можуть обмінюватись досвідом, заводити ділові знайомства, знаходити партнерів та однодумців, ділитись своїми знаннями. Цього року «Жіночий Клуб» святкує 10-річчя своєї плідної діяльності.

Перша зустріч з серії «Відповідальне лідерство» присвячена освіті нового покоління — самореалізації через навчання. Вона відбудеться вже наступного тижня — 9 червня. Побачити детальну інформацію щодо всіх учасниць та дат проведення онлайн зустрічей, а також зареєструватися на першу з них можна тут.

Партнерство у ювілейному проекті «Жіночого Клубу» Європейської Бізнес Асоціації — це один з кроків програми UKRSIBBANK «Жінки у бізнесі», що банк запровадив минулого року для підприємниць та керівниць компаній малого та середнього бізнесу, які хочуть розпочати або вивести свій бізнес на новий рівень розвитку та прибутку.

Так, найбільша європейська міжнародна банківська Група BNP Paribas, частиною якої є UKRSIBBANK, активно підтримує жінок-підприємниць, створюючи сприятливі умови для започаткування власної справи та розкриття величезного потенціалу жінок. Усюди, де працює BNP Paribas — а це 71 країна світу, банк є активним промоутером сталого розвитку, у тому числі ідеї гендерної рівності, що лежить в основі стратегії BNP Paribas Engagement.

Упродовж останнього десятиліття жінки впевнено виходили на перші місця у всіх сферах суспільного життя. Вони активно втілювали своє бачення світу, не боялися висловлювати свою позицію та брати відповідальність за власні рішення. Саме тому ювілейний проект «Жіночого клубу» Європейської Бізнес Асоціації буде присвячений жінкам, які вражають прикладом справжнього лідерства у втіленні соціальних перетворень.

«UKRSIBBANK переконаний, що жінки усюди приносять позитивні зміни: у громадах, родинах, на роботі, в бізнесі. Саме тому ми приділяємо жінкам-підприємницям особливу увагу. «Жіночий клуб» — це чудова нагода для нетворкінгу, обміну досвідом, підвищення ефективності та обміну інсайтами, народження нових ідей та навіть колаборації та створення нових проєктів, переконана Яніна Ольховська, директор з питань комунікації, КСО та залучення UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Підтримуючи жінок, ми сприяємо розкриттю їх потенціалу у професійному та підприємницькому напрямку. Ми хочемо, аби жінки використовували свій талант, навички, творчий підхід заради кращого майбутнього».

Зауважимо, що UKRSIBBANK — є постійним партнером ключових заходів, які сприяють розвитку та натхненню жінок та дівчат. Зокрема, банк став партнером Конгресу ООН HeForShe в Україні, Жінки України-2019, Connecting Women, Європейської математичної олімпіади для дівчат, а також організував власну програму з наставництва Women in Business — «Жінки у бізнесі».

Поділитися сторінкою: