07.03.2013

УкрСиббанк покращив умови кредитування СМБ

УкрСиббанк знизив відсоткові ставки за кредитами для клієнтів середнього та малого бізнесу (СМБ). Тепер підприємці можуть отримати кредит на фінансування поточної діяльності за більш вигідними умовами.

Процентна ставка складає від 22,4% річних з можливістю зниження до 21,4% для діючих клієнтів банку. При цьому одноразова комісія за видачу кредиту становить 1,9%. Таким чином, завдяки новим умовам при сумі кредиту, наприклад, 1 млн грн позичальник може заощадити від 15 тис. грн щорічно.

Також клієнт економить кошти на оформлення кредиту, за умови підписання генерального договору на 3 роки. Такий договір дозволяє позичальникові щорічно переоформляти кредит в рамках встановленої суми ліміту, при цьому витрати на нотаріальне оформлення оплачуються клієнтом одноразово.

«Аналіз кредитного портфеля нашого банку, свідчить, що у 2012 році кредити клієнтам СМБ становили значну частку від загального обсягу — понад 60%. Це ще раз доводить, що кредитування клієнтів СМБ завжди актуально і дає можливість розвивати бізнес. Тому УкрСиббанк постійно пропонує найбільш вигідні умови і продукти для клієнтів СМБ», — говорить Андрій Кашперук, керівник департаменту роздрібних продажів УкрСиббанку BNP Paribas Group.

Поділитися сторінкою: