17.01.2018

UKRSIBBANK посилить кредитування агросектору в Україні

50 млн доларів — така сума буде надана ЄБРР як гарантія корпоративного кредитування клієнтів UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Угода (підписана 22 грудня 2017 р.) сприятиме активному відновленню українського бізнес-кредитування.

«UKRSIBBANK BNP Paribas Group — це перший банк на українському ринку, який отримав такі гарантії, які дозволяють збільшити фінансування українських компаній, що в основному задіяні в сільськогосподарській галузі. На сьогодні UKRSIBBANK є одним із провідних банків у галузі фінансування аграрного сектору в Україні. Банк впевнений у високому потенціалі агросектору, який наразі забезпечує 12% ВВП та 40% загального експорту з України. Для підтримки розвитку агропромислового комплексу в Україні ще п’ять років тому банк створив Агро Центр (Agri Desk), що пропонує спеціалізовані фінансові рішення для клієнтів агросектору», — розповів заступник голови правління, начальник корпоративного департаменту UKRSIBBANK BNP Paribas Group Ханс Брук.

Угода про розподіл ризиків з ЄБРР стане черговим кроком для посилення позиції UKRSIBBANK у агросекторі та сприятиме збільшенню обсягу фінансування галузі.

Шевки Аджунер, директор ЄБРР в Україні, заявив: «ЄБРР та UKRSIBBANK співпрацюватимуть над розподілом ризиків кредитування, і це хороша новина для багатьох місцевих корпорацій, особливо в секторі агробізнесу. Цей проект стимулюватиме кредитування реального сектору та сприятиме розвитку фінансових послуг в країні».

Відповідно до підписаної угоди, загальний обсяг розподілу ризику не повинен перевищувати 40% від загальної суми кредитування або 50 млн доларів США.

Зазначимо, що BNP Paribas Group має значний досвід фінансування агрогалузі у Польщі. Так, BGZ BNP Paribas посідає провідні позиції в країні, а BNP Paribas Suisse — один з світових лідерів у наданні послуг торгівельного фінансування для агротрейдерів.

Поділитися сторінкою: