26.03.2014

УкрСиббанк продовжує слідувати довгостроковому плану реструктуризації

УкрСиббанк продовжує слідувати довгостроковому плану реструктуризації, який був розроблений після кризи 2008 року. Програма націлена на покращення якості активів і підвищення ефективності.

УкрСиббанк продовжує слідувати довгостроковому плану реструктуризації, який був розроблений після кризи 2008 року. Програма націлена на покращення якості активів і підвищення ефективності. Однією з важливих складових плану реструктуризації стало зниження об’ємів проблемних активів за рахунок їх продажу та успішної роботи по поверненню проблемної заборгованості. Це відзначилось на загальному об’ємі кредитів, який знизився більш ніж на 30%.

Одним з пунктів довгострокової програми стала оптимізація витрат, у тому числі кількості персоналу на 1600 співробітників. На даний момент програма успішно виконана на 81% і до кінця 2014 року буде завершена.

Згідно з програмою УкрСиббанк продовжує модернізацію торгівельної мережі підвищення якості і швидкості обслуговування клієнтів. До кінця 2014 року торгівельна мережа банку налічуватиме близько 500 відділень для обслуговування роздрібних клієнтів, з яких 100 – відділення крупного формату, розраховані на обслуговування від 5 тис. клієнтів. Для реалізації цієї програми будуть реконструйовані існуючі відділення, а також відкриті нові. Банк вже завершив реалізацію програми модернізації торгівельної мережі в Харкові, Луганську, Чернігові, Хмельницькому, Черкасах і центрі Києва. У всіх цих містах отримано позитивні відгуки клієнтів і спостерігається ефективний розвиток бізнесу. В цілому, цього року УкрСиббанк планує підвищити кількість клієнтів як мінімум на 10%. УкрСиббанк має хорошу частку ринку – 6% по залишках на поточних і карткових рахунках активних клієнтів-фізосіб.

Відзначимо, що поточні події не вплинули на хід програми. УкрСиббанк вступив у період нинішньої нестабільності з достатнім запасом ліквідності і гарною якістю активів.

«При повній підтримці BNP Paribas Group УкрСиббанк є ключовим гравцем українського банківського ринку і неодмінно залишиться таким у майбутньому. BNP Paribas не планує йти з України. Ми переконані в міцності УкрСиббанку, так і в якісному потенціалі його співробітників», — запевнив Жан-Поль Сабе, Голова Наглядової Ради УкрСиббанку BNP Paribas Group на початку березня 2014.

Поділитися сторінкою:

| 1.268 сек. | SQL -570 | 33.07MB