24.03.2020

UKRSIBBANK продовжує строк дії усіх карток на 3 місяці

UKRSIBBANK BNP Paribas Group продовжує строк дії усіх платіжних карток, випущених банком, на три місяці на зняття готівки у банкоматах UKRSIBBANK та мережі EuroNet.

Таким чином клієнти можуть не відвідувати відділення для перевипуску карт, дія яких спливає під час карантину. Продовження строку дії відбувається автоматично. Утім, звертаємо увагу, що використовувати їх можна буде лише у банкоматах банку та банкоматах мережі EuroNet.

Водночас зазначаємо, що банк автоматично робить новий випуск карт клієнтів, відповідно до строків вказаних на картці. Тож, якщо строк діє спливає під час карантину, картку буде перевипущено і вона чекатиме клієнта у відділенні. Утім клієнти можуть не відвідувати відділення, аби забрати картку, і використовувати стару картку для зняття готівки у банкоматах UKRSIBBANK протягом трьох місяців.

Нагадуємо, що під час карантину UKRSIBBANK тимчасово зменшив кількість відділень, які обслуговують клієнтів. Знайти відділення, до якого будуть переведені ваші рахунки протягом 3-х днів можна за посиланням. Зверніть увагу, що відділення банку працюють з клієнтами з 10:00 до 16:00 із перервою з 13:00 до 14:00 та додатковим часом на провітрювання та дезінфекцію приміщення. Також UKRSIBBANK обмежив кількість клієнтів, які можуть одночасно перебувати у відділенні — до 5 осіб. Ми цінуємо безпеку наших клієнтів та співробітників, тому також просимо усіх клієнтів — відвідувачів відділення обов’язково використовувати маски.

Поділитися сторінкою:

| 1.203 сек. | SQL -574 | 32.92MB