16.03.2018

UKRSIBBANK провів першу в цьому році зустріч-конференцію з корпоративними клієнтами

UKRSIBBANK BNP Paribas&nbspGroup провів чергову зустріч клієнтів корпоративного бізнесу, де поділився важливою інформацією, бізнес-аналітикою, прогнозами, ключовими макро- та мікроекономічними показниками.

За даними аналітиків UKRSIBBANK, у 2018 р. глобальне економічне зростання продовжуватиме зміцнюватися. І цілком ймовірно за підсумками року досягне майже 4%. Також позитивну динаміку показує й українська економіка.

«Ми очікуємо, що темп зростання ВВП України у 2018 році прискориться до 3,1%, на тлі сприятливого глобального середовища, сильного внутрішнього попиту та розгортання приватних інвестицій», — зауважив Керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP Сергій Ягнич.

У своїй доповіді Сергій Ягнич зупинився на різних акцентах, зокрема глобальне економічне зростання, стан приватного капіталу та трудових ресурсів, монетарна політика та позитивні прогнози, помірне сезонне коливання курсу гривні.

Зазначимо, що UKRSIBBANK BNP Paribas&nbspGroup вже третій рік щоквартально збирає своїх клієнтів — це провідні міжнародні та найбільші національні компанії на спеціальні зустрічі-конференції. Цього разу захід відвідали майже двісті клієнтів корпоративного бізнесу, які отримали експертну думку та аналітичні дані щодо економічної ситуації як на міжнародних ринках, так і локальному.

Поділитися сторінкою:

| 1.530 сек. | SQL -570 | 33.34MB