03.05.2019

UKRSIBBANK провів закриті кінопокази для Premium клієнтів

Протягом квітня UKRSIBBANK BNP Paribas Group як ексклюзивний партнер кіно програми багатожанрового культурного фестивалю Французька весна в Україні запрошував своїх Premium клієнтів на закриті кінопокази, що відбулися у Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі та Києві.

Premium клієнти UKRSIBBANK змогли першими оцінити ексклюзивні кіно-новинки французького кіно напередодні їх виходів в український прокат. Це була яскрава палітра прем’єр кількох сучасних французьких фільмів, що поєднують у собі масові твори із авторським кіно: «Обіцянка на світанку» та «Едмон».

Напередодні виходу в український прокат фільму Франсуа Озона «З божої волі», ми разом з клієнтами Premium та відомим кіноекспертом Andrey Alferov згадували найгучніші та резонансні французькі фільми всіх часів. Від «Золотого століття» (1930) Луїса Бунюеля, на прем’єрі якого розгнівані радикали рознесли кінотеатр до «Останнього танго в Парижі» (1972) Бертолуччі та «Незворотності» (2002) Гаспара Ное. Несподіваним подарунком для клієнтів стало пряме включення з Парижу Evgueni Galperine, композитора фільму «З божої волі». А наприкінці заходу відбувся розіграш білетів до Парижу від Air France.

На усіх закритих кінопоказах Premium клієнти банку насолоджувалися не лише майстерною роботою режисерів та кіноакторів, а й атмосферою. Яскраві світлини з усіх показів можна знайти посиланням.

Створюючи напрям Premium banking, UKRSIBBANK BNP Paribas Group прагне стати кращим фінансовим партнером для своїх клієнтів, бо для нас Ви маєте значення. Для цього банк відкриває нові комфортні відділення, пропонує ексклюзивні сервіси та європейський рівень обслуговування. Водночас, ми впевнені, що в digital-епоху найцінніше це можливість спілкування. Саме тому ми хочемо зустрічатися з нашими Premium клієнтами не тільки у відділеннях, а й стати справжніми друзями, розділяючи захоплення та інтереси. Одним з таких спільних захоплень є кіно. «Головний акціонер UKRSIBBANK BNP Paribas підтримує світовий кінематограф вже більше 100 років. Уперше банк став фінансовим партнером кіно ще у 1917 році. Сьогодні ми є партнерами кіномистецтва як у Франції, так і у всьому світі. Зокрема, у Франції BNP Paribas є партнером фактично кожного другого фільму», — розповів Голова Правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group Філіп Дюмель.

Крім того, BNP Paribas підтримує культові кінотеатри та реставрує старовинні стрічки і водночас сприяє розвитку інновацій, зокрема, віртуальної реальності у кіно. Банк є партнером низки провідних європейських кінофестивалів: у Довілі, Каннах, церемонія Сезар, фестиваль братів Люм’єрів тощо.

Нагадаємо, що UKRSIBBANK підтримує Французьку весну вже 13 років, відтоді як BNP Paribas — один з найбільших європейських банків з французьким корінням став головним акціонером банку.

Поділитися сторінкою: